آموزش یافتن افراد نزدیک در تلگرام

نویسنده: mjomrani | 2149 بازدید
29 اسفند 1398

یکی از قابلیت های جالب و جدید تلگرام پیدا کردن افراد نزدیک است و امروز نیز قصد داریم با شما کاربران گرامی گت اندروید

آموزش یافتن افراد نزدیک در تلگرام

را یاد بگیریم . با ما همراه باشید تا این ترفند را یاد بگیرید. برنامه تلگرام پیام رسان اول ایرانی ها است و روز به روز پیشرفته تر میشود. در آخرین آپدیت خود هم قابلیت جذاب پیدا کردن افراد نزدیک را افزوده که میتواند برای کاربران جالب باشد. به کمک این قابلیت میتوانید افراد و گروه های تلگرامی نزدیک خود را بیابید و حتی فاصله خود با افراد را نیز ببینید. ممکن است شما لینک تلگرامی مربوط به شهر خودتان را نداشت باشید، اما نگران نباشید به کمک این قابلیت میتوانید به گروه های تلگرامی که در نزدیکی شما ایجاد شده اند دسترسی داشته باشید.

برای اینکه این قابلیت رافعال کنید کافی روی مخاطبین کلیک کنید.
آموزش یافتن افراد نزدیک در تلگرامحال روی پیدا کردن افراد نزدیک کلیک کنید.
آموزش یافتن افراد نزدیک در تلگراماین سرویس به کمک چی پی اس موبایل کار میکند،پس برای دیدن افراد و گروه های نزدیک لوکیشن شما باید جی پی اس خود را روشن کنیدو روی پیدا کردن افراد نزدیک کلیک کنید.
آموزش یافتن افراد نزدیک در تلگرامحال برگردید عقب، شما میتوایند لیسیتی از کسانی که در نزدیکی شما هستند واین قابلیت رافعال کرده اند ببینید.
آموزش یافتن افراد نزدیک در تلگرامدقت داشته باشید که اگر میخواهید پروفایل شما توسط بقیه کاربران نزدیک شما به کمک این قابلیت ،قابل دیدن شودکافی است تا این قسمت را فعال کنید
آموزش یافتن افراد نزدیک در تلگرام


ولی اگر نگران حریم خصوصی خودتان هستید این قسمت را فعال نکنید.
حال به نظر شما این قابلیت مفید است یا مضر؟

بیشتر بخوانید:

دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.