تسلای مخفی | Hidden Tesla

نویسنده: Arya | 13824 بازدید
29 دی 1393

راهنمای تسلای مخفی Hidden tesla در بازی clash of clans

تسلای مخفی:
تسلای مخفی یک سازه ی دفاعی پر پیچ و خم است. همانند تله ی فنری و بمب ها ، این عنصر دفاعی از دید دشمن مخفی است تا زمانی که نیرو های دشمن تا حد کافی به محدوده ی آن نزدیک شوند.
در یک حالت خاص تسلا های مخفی نمایان می شوند و آن هم زمانی است که بیش از نیمی از سازه های کل قبیله از بین بروند.
تسلای مخفی که در واقع تله محسوب نمی شود ، اگرچه اکثر کاربران آن را در رسته ی تله ها قلمداد می کنند، اما همانند تله ی زمینی بعد از اتمام جنگ نیاز به بازسازی نخواهد داشت و به همین دلیل نمی توان آنها را تله قلمداد کرد.
محدوده ی تحت پشتیبانی تسلای مخفی که با ارتقاء خانه ی اصلی به سطح هفتم قابل دسترسی است شعاعی ۶ کاشی است.
تسلا که از طریقه ایجاد نیروی مغناطیسی به نیرو های زمینی و هوایی دشمن آسیب می رساند، به دلیل پوشش بدنی پکا ها ، دو برابر به آنها آسیب وارد می کند. در واقع تسلای مخفی قاتل پکا است.

استراتژی هجومی:
قبل از حمله به قبیله ی دشمن سعی کنید بتوانید حدس بزنید که تسلا های مخفی اش در کجا ها گماشته شده اند و برای نبرد با آنها آماده باشید. اگر در طی حمله تسلای دشمن نمایان شد و به هر دلیل شک داشتید که نمی توانید به راحتی نابودش کنید ، با فرستادن نیرو هایتان به طور دسته جمعی به نزدیکی اش ریسک نکنید چون تسلای مخفی خسران زیادی به آنها وارد خواهد کرد.
اگر در بین دیوار های دشمن فضای خالی ۲در ۲ مشاهده نمودید مراقب باشید ، چون به احتمال فراوان تسلای مخفی در آنجا قرار دارد.به این نکته هم توجه کنید که اگر خانه ی اصلی دشمن ۷ به بالا باشد می تواند تسلای مخفی داشته باشد، اگر خانه اش ۶ به پایین باشد ممکن است این فضای خالی ۲در۲ محتوی بمب باشد!
تسلای مخفی تقریبا ضعیف است ، فرستادن یک غول به عنوان نیروی منحرف و سپس فرستادن کمانداران می تواند به راحتی تسلای مخفی را نابود سازد.
طلسم رعد و برق نمی تواند به تسلای مخفی ای که نمایان نشده آسیبی وارد کند.

استراتژی دفاعی:
خصوصیت بارز تسلای مخفی غافلگیری آن است. بنابراین قرار دادن آن در جاهایی که دشمن کمترین انتظار ظهور آن را دارد به نبوغ کاربر و نوع چیدمان قبیله اش بستگی دارد.
متاسفانه خیلی از کاربران قسمت هایی از قبیله ی خود را به محدوده ی ۲در۲ خالی میگذارند و تسلا را در آنجا قرار می دهند که مهاجم به راحتی می تواند پی به مکان تسلا ببرد.
اگر تسلای مخفی در حال ارتقاء باشد دیگر از دید دشمن پنهان نخواهد بود. بنابراین توصیه می شود هنگام ارتقاء جایش را تعویض کنید .

تسلای مخفی | Hidden Teslaتسلای مخفی در یک نگاه :

✅ تسلای مخفی (Hidden Tesla) یک ساختمان دفاعی است که در آپدیت آگوست ۲۰۱۲ به بازی اضافه شد. این ساختمان تنها ساختمان بازی است که تا زمانی که دشمن به آن نزدیک نشود، مخفی می ماند.
✅ تسلای مخفی مانند تله ها زمانی ظاهر می شود که نیرو های زمینی یا هوایی دشمن به آن نزدیک شوند ولی برخلاف تله ها بعد از استفاده نیاز به مسلح کردن (Rearm) ندارد.
✅ تسلای مخفی در ساختمان اصلی سطح ۷ باز می شود.
✅ اکثر پلیر های قدرتمند و موفق بازی از تسلای مخفی در نزدیکی ساختمان اصلی (Town Hall) استفاده می کنند و نه برای منابع.
✅ یکی از مساول گیج کننده تسلای مخفی این است که بُرد جست و جوی این ساختمان ۶ بلوک است اما بُرد حمله ی آن ۷ بلوک است. یعنی این ساختمان ظاهر نخواهد شد مگر اینکه دشمنی از ۶ بلوک به آن نزدیک تر شود.
✅ تنها استثنای ظاهر شدن تسلای مخفی این است که اگر حداقل ۵۱% از روستا نابود شده باشد،از آنجا که تمامی ساختمان ها باید قابل تخریب باشند (به منظور دریافت ۳ ستاره)، تسلای مخفی به صورت خودکار ظاهر می شود.
✅ تسلای مخفی روی پکا (P.E.K.K.A) قدرت تخریبی دو برابر دارد و زدن پکا در اولویت حمله ی تسلای مخفی است.
✅ تسلای مخفی قادر به زدن همه ی اهداف زمینی و هوایی می باشد.
✅ تسلای مخفی می تواند گروهی از کمانداران هم سطح (Level) خود را تنها با یک ضربه نابود کند. (به جز تسلای مخفی سطح ۵)خصوصیات تسلای مخفی (Hidden Tesla) در سطح 1 :

✦ هدف مورد علاقه : پکا (P.E.K.K.A) آسیب دو برابر
✦ میزان خسارت در ثانیه : ۳۴
✦ سلامتی : ۶۰۰
✦ بُرد جست و جو : ۶ بلوک
✦ بُرد شلیک : ۷ بلوک
✦ نوع هدف گیری : تک هدف
✦ نوع اهداف : زمینی و هوایی
✦ سرعت حمله : ۰٫۶ ثانیه
✦ اندازه : ۲×۲


مشخصات و مراحل ارتقاء :
تسلای مخفی | Hidden Tesla

بیشتر بخوانید:

دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.