پادگان | Barracks

نویسنده: Arya | 6369 بازدید
6 بهمن 1393

راهنمای پادگان Barracks در بازی clash of clans

پادگان | Barracks


پادگان:
پادگان یا سرباز خانه محلی است که نیرو ها با استفاده از اکسیر تولید می شوند. این نیرو ها پس از تولید به داخل اردوگاه می روند و در آنجا مستقر می شوند.
هنگامی که یک پادگان را ارتقاء می دهید توانایی تولید سرباز را نخواهد داشت. بنابراین قبل از آنکه ارتقاء ش دهید برنامه ریزی داشته باشید.
شما می توانید با استفاده از الماس زمان تولید نیرو ها در پادگان را افزایش دهید.
اگه تعداد نیرو هایی که در صف برای تولید قرار داده اید بیش از ظرفیت اردوگاه باشد ، پادگان تولید آنها را متوقف می کند. این امر دو خوبی دارد.
اول آنکه هنگامی که شما برای جنگ در قبیله های دیگر به سر می برید و نیرو به میدان می فرستید ، پادگان به میزانی که اردوگاه خالی شود ( به واسطه ی نیروهای رها شده در جنگ) فرمان تولید نیروی جدید را صادر خواهد کرد. بدین ترتیب در مقوله ی زمان بسیار جلو خواهید بود.
ثانیا این امر باعث می شود زمانی که در بازی نیستید ( به اصطلاح آف لاین هستید) مقدار زیادی از اکسیر خود را از دید مهاجمین مخفی کنید. زمانی که اردوگاه های شما پر شدند می توانید پادگان ها را به ساخت نیرو های پر هزینه ( همانند فرشته ، اژدها و …) مشغول سازید . از آنجا که ظرفیت اردوگاه های شما تکلمیل است پادگان روند تولید نیرو را متوقف می کند ( اما خرج تمام اکسیر های مورد نیاز برای تولیدشان را از مخزن بر می دارد).
وقتی که به بازی برگشتید ( به اصطلاح آنلاین شدید) می توانید با انصراف از تولید نیرو ها در پادگان ها اکسیر های خرج شده برای آنها را بدون هیچ ضرری به مخازن اکسیر خود منتقل کنید.
پادگان | Barracks


پادگان یا سربازخانه در یک نگاه :

▣ شما به وسیله ی اکسیر می تواند ساخت سرباز را شروع کنید.
▣ سرباز ها پس از آموزش در اردوگاه ارتش مستقر می شوند.
▣ در طول زمان ارتقا، پادگان قادر به آموزش و ساخت سرباز نیست. دقت داشته باشید تا در زمان مناسب اقدام به آپگرید پادگان کنید.
▣ شما می توانید به وسیله ی الماس (Gem) آموزش سرباز ها را در یک چشم به هم زدن تمام کنید (تعداد الماس های مصرفی با زمان باقیمانده آموزش سربازها متناسب است).
▣ گزینه ای دیگری نیز وجود دارد (boost) که به مدت ۲ ساعت سرعت ساخت و آموزش سرباز ها را تا ۴ برابر افزایش می دهد. این گزینه (boost) با ۱۰ الماس فعال می شود.
▣ هنگامی که شما سربازان را از لیست ساخت حذف می کنید ۱۰۰% هزینه ی آن به شما بر می گردد.
▣ شما هنگامی که می خواهید به حمله بروید می توانید سربازهای را در صف ساخت قرار دهید زیرا در حین پیدا کردن روستای مناسب و در حین حمله، پادگان قادر به تولید سرباز است.
▣ پادگان قادر است زمانی که شما آفلاین هستید نیز به تولید سرباز بپردازد (در صورت وجود جای خالی در اردوگاه ).
▣ پادگان در حمله نابود شده نیز می تواند به تولید و آموزش سرباز بپردازد (در صورت وجود جای خالی در اردوگاه ).


راهنمای ارتقاء سربازان در پادگان:
پادگان | Barracks

بیشتر بخوانید:

 1. 17 مرداد 1394 21:57
  نپسندیدم 0 پسندیدم
  Farzad.rx | ميهمان
  نقل قول: محمد
  نقل قول: علی نوروزی
  من هک رایگان میخوام

  باشه چیز دیگه ای نمی خوای؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  من نو شابه میخام :D

 2. 19 تیر 1394 12:24
  نپسندیدم -1 پسندیدم
  محمد | ميهمان
  نقل قول: علی نوروزی
  من هک رایگان میخوام

  باشه چیز دیگه ای نمی خوای؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 3. 24 اردیبهشت 1394 15:48
  نپسندیدم -1 پسندیدم
  علی نوروزی | ميهمان
  من هک رایگان میخوام

دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.