گراز سوار | Hog Rider

سرباز اکسیر سیاه گراز سوار Hog rider

گراز سوار:
گراز سوار مردی سیاه پوست است که سوار بر گراز به سمت سازه های دشمن یورش می برد و از سربازان اکسیر سیاه است. سلاح گراز سوار یک چکش بزرگ است. دو دست بند طلایی بزرگ بر دست و یک گوشواره ی طلایی هم دارد. چکش گراز سوار تقریبا نصف گرازی است که بر روی آن سوار است! با استفاده از گراز او می تواند از روی دیوار ها بپرد و این مزیت خارق العاده ویژگی بارز گراز سوار است. فقط دو دقیقه زمان تمرین در پادگان صرف آماده سازی این جنگجوی پرقدرت می شود. به دلیل قدرت آسیب رسانی بالا در کنار قدرت سلامت قابل توجه و همچنین ترجیه حملات به سوی سازه های دفاعی دشمن ، می توان از گراز سوار به جای غول بهره برد.

استراتژی دفاعی:
نیرو های داخل قلعه و قهرمانان نمی توانند به مقابله با هجوم گرازسوار بپردازند زیرا گراز سوار قبل از درگیری با آنها به سمت تمام عناصر دفاعی قبیله ی شما یورش می برد و تا زمانی که آخرین عضو دفاعی قبیله را از بین نبرد با سایر نیرو های شما درگیر نخواهد شد! بنابراین توصیه می شود قهرمانان و قلعه ی خود را در مناطق مرکزی قبیله مستقر سازید. جدی ترین مانع برای گراز سوار ” برج جهنمی ” نامیده می شود. برج جهنمی با چند شلیک می تواند آسیبی فراوان به گروهی از گراز سواران وارد کند( حتی طلسم شفادهنده هم در این مورد توانایی حمایت از گراز سواران را نخواهد داشت) از سوم جولای ۲۰۱۴ ، بمب های غول پیکری توانایی آسیب رسانی یک و نیم برابری را در مقابله با گراز سواران دارند. این بدان معنی است که اگر در مرکز قبیله ی خود یک بمب غول پیکر مستقر کرده باشید می تواند گروهی از گراز سواران دشمن را به هلاکت برسانید.

استراتژی هجومی:
دیوار های قبیله ی دشمن در هر سطحی که باشند مانعی برای عبور گراز سوار نخواهند بود! اما این توانایی گراز سوار به کارسایر نیرو های خودی نمی آید و راهی برای عبور آنها از بین دیوار ها گشوده نمی شود. اگر می خواهید در تهاجم خود توسط گراز سواران از آنها حمایت کنید حتما باید از دیوار شکن استفاده کنید تا راه را برای نیروهای پشتیبان گراز سوار به لایه های داخلی بیس دشمن باز کنید. با توجه به قدرت سلامت مشابهی که در مقایسه با غول ها دارند ، گراز سواران هم نیرو های منحرفی خوبی به شمار می آیند. با این تفاوت که گراز سوار از غول ها خیلی سریع ترند. زمانی که یک گروه از آنها را به میدان نبرد می فرستید استفاده از طلسم شفادهنده برای حمایت از آنان بازدهی فوق العاده ای را به ارمغان خواهد آورد. یک گروه از گراز سواران اگرچه قدرت تخریبی خارق العاده ای را داراست اما از سویی دیگر مقدار قابل توجهی اکسیر سیاه را خرج خواهد کرد. گراز سوار یکی از بهترین نیروهای مستقر در قلعه خواهد بود. بنابراین اگر نیرو های دفاعی دشمن گراز سواران بودند با حربه ای آنها را به گوشه ای از قبیله ی دشمن کشانده و سپس با محاصره ی آنها توسط کمانداران نابودشان کنید.

تفاوت های سطوح ارتقاء:
سطح سوم : چکش کراز سواز بزرگتر می شود و سیاه رنگ می شود.
سطح پنجم: در این سطح رنگ مویش نارنجی می شود.

سایر دانستنی ها :
گراز سوار از تاریخ ۱۲ مارس ۲۰۱۳ به بازی افزوده شد. از تاریخ ۲۷ آگست ۲۰۱۳ زمانی تمرین او در پادگان از ۵ دقیقه به ۲ دقیقه تقلیل یافت و سازه های دفاعی دشمن هدف اصلی او قرار داده شد. حد اکثر می توان ۵۵ گراز سوار را به نبرد برد ( ۴۸ تا در اردوگاه ، ۷ تا در قلعه) تنها نیروی زمینی که بدون استفاده از ” طلسم پرش” می تواند از دیوار های دشمن بپرد گراز سوار است. فرم بدنی آنها بسیار شبیه بربر ها است.

گراز سوار در یک نگاه :

✪ گرازسوار یک مرد نیرومند با پوست تیره است که سوار یک گراز بزرگ می باشد. سلاح او یک چکش بسیار بزرگ است.
✪ از آنجا که گراز می تواند از روی دیوار های دشمن پرش کند، شما می تواند به وسیله ی این سرباز براحتی از دیوارهای دشمن عبور کنید.
✪ این سرباز برای حمله بسیار مناسب است زیرا دارای زمان آموزش کوتاه (۲ دقیقه) و همچنین سلامتی بالا و قدرت تخریبی مناسب است.
✪ از گراز سوار می توان برای منحرف کردن سلاح های دفاعی دشمن، به منظور مستقر کردن نیروهای دیگر مانند کماندار استفاده کرد.
✪ از آنجا که گراز سوار هنگام حمله در ابتدا فقط ساختمان های دفاعی را هدف قرار می دهید و دارای قدرت و سلامتی بالا می باشد، این سرباز می تواند جایگزین خوبی برای غول می باشد.


گرازسوار (Hog Rider) دارای ۵ سطح می باشد:
گراز سوار | Hog Rider


راهنمای ارتقاء :

برای مشاهده تصویر در سایز بزرگتر روی آن کلیک کنید
گراز سوار | Hog Rider


نمایش بیشتر
دیدگاه ها

  نظرات 5

  ميهمان
  12 مهر 1394 11:32 یزدان
  نقل قول: به آموز
  الن تصویر سطح 1-2 با سطح 3-4 چه فرقی داره؟

  خو چوبش یعنی همون سلاح دستش رو نگاه کن کله ی روی چوبشو نگاه کن بهتر شده
  مدير کل
  4 تیر 1394 20:51 Arya
  نقل قول: به آموز
  الن تصویر سطح 1-2 با سطح 3-4 چه فرقی داره؟

  چکش گراز سواز بزرگتر می شود و سیاه رنگ می شود.
  ميهمان
  15 خرداد 1394 20:48 qwertyasdfgh
  نقل قول: به آموز
  الن تصویر سطح 1-2 با سطح 3-4 چه فرقی داره؟

  به چکش دقت کن عزیزم !!!
  ميهمان
  18 بهمن 1393 09:33 به آموز
  الن تصویر سطح 1-2 با سطح 3-4 چه فرقی داره؟
  ميهمان
  14 بهمن 1393 18:28 aria hamidi
  سلام لول من 40 است لطفا با من تماس بگیرید.