والکایری | Valkyrie

نویسنده: Arya | 12884 بازدید
13 بهمن 1393

آموزش استفاده از والکایری Valkyrie در بازی Clash Of Clans

والکایری:
والکایری یک مبارز زن با موهای قرمز روشن از سربازان اکسیر سیاه است. (نام والکایری برگرفته از افسانه ای رخ داده در شمال اروپاست . والکایری زنی بوده جنگجو که شعارش در جنگ ها ” بکش یا بمیر” بوده)
سلاحی که توسط والکایری حمل می شود تبری بزرگ است که که حدودا نصف قامت والکایری است.
والکایری که ۴ سطح دارد ۸ فضای اردوگاه را اشغال می کند.

استراتژی دفاعی:
والکایری یک نیروی بسیار قدرتمند و مقابله با آنها بسیار دشوار است به همین دلیل سربازان خوبی برای قلعه خواهند بود. ضرباتی که او وارد می کند به نوعی انفجاری است که به واسطه ی همین خصوصیت می تواند دسته های کمانداران، بربر ها و جادوگر ها را با چند ضربه نابود کند. البته باید به این نکته توجه داشت که والکایری فقط توان مقابله با ارتش پیاده نظام دشمن را دارد و در برابر عوامل هوایی دشمن کاری از پیش نمی برد.
اگر تصمیم بر این داشتید که از والکایری به عنوان نیروی خود در قلعه استفاده کنید تعدادی بربر را در کنار او در قلعه اسکان دهید. اگر چه والکایری بسیار قدرتمند تر از بربر هاست اما از نظر سایز و ظاهر در بین گروهی از بربر ها بسیار شبیه به آنها می شود و ممکن است زمان زیادی طول بکشد تا دشمن متوجه این موضوع بشود در حالی که خیل عظیمی از نیروهایش را به واسطه ی این تعلل از دست داده است!

استراتژی هجومی:
این نیروی اکسیر سیاه قدرت زیادی در نابودی قهرمانان دارد . در ابتدا ی حمله او را برای جنگ با پادشاه بربر بفرستید تا با نابودی وی حمله ی مابقی نیروهایتان را موثر تر کنید.
والکایری همچنین نیروی ایده آل برای نابودی قلعه ی دشمن است ، او می تواند خیلی سریع تعداد بسیاری از نیروهای داخل قلعه ی دشمن را نابود کند.
سعی کنید والکایری ها را همزمان به داخل میدان نبرد نفرستید چون عوامل دفاعی دشمن (خصوصا خمپاره انداز ها و برج های جادوگر) می توانند خیلی سریع آنها را از کارایی بیاندازند.

تفاوت های سطوح ارتقاء:
تنها تغییر والکایری در سطح سوم رخ می دهد . جایی که تبرش طلایی می شود.

والکایری | Valkyrie


سایر دانستنی ها :
شخصیت والکایری که صورتش شباهت زیادی به کماندار دارد در روز یکم مارس ۲۰۱۳ به بازی افزوده شد و در ۲۹ جولای همین سال توانایی آسیب رسانی اش افزایش یافت.
اگرچه والکایری بسیار قوی است و سلامتی بسیار خوبی هم دارد اما پانزده دقیقه طول میکشد که در پادگان مخوف تعلیم ببیند.
سی والکایری مستقر در اردوگاه های سطح بالا در کنار ۴ والکایری مستقر در قلعه ی سطح بالا این امکان را به شما می دهد که حملاتی شامل بر ۳۴ والکایری را به کار ببندید.

راهنمای ارتقاء :

ویدیوی معرفی و تریلر والکایری | Valkyrie

بیشتر بخوانید:

 1. محمد رحیمی
  آفلاین 5 شهریور 1394 17:37
  نپسندیدم 0 پسندیدم
  Arya | مدير کل
  نقل قول: عمو
  ببخشید توی عکس اولش چرا مانتو داره اما توی تفاوت های سطوح ارتقاء چرا نداره؟

  خودمون مانتو پوشوندیم !!!


  --------------------

 2. 5 شهریور 1394 13:46
  نپسندیدم 0 پسندیدم
  عمو | ميهمان
  ببخشید توی عکس اولش چرا مانتو داره اما توی تفاوت های سطوح ارتقاء چرا نداره؟

دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.