Taskito – To-do list & tasks in a timeline
4.6
874

Taskito – To-do list & tasks in a timeline

لیست کارهای روزانه
ورژن0.8.8 توسط Fenchtose
مناسب همه سنین

دانلود Taskito – To-do list & tasks in a timeline v0.8.8 نرم افزار برنامه ریزی روزانه اندروید

نسخه Premium با تمام امکانات در دسترس

Taskito – To-do list & tasks in a timeline

یک برنامه مدیریت وظیفه شخصی است که به شما کمک می کند تا روزهای خود را سازمان دهید و به اهداف بزرگ تری در زندگی برسید. این برنامه لیست todo بر کوچک نگه داشتن کارهای روزانه و دست یافتنی خود تأکید دارد.در نتیجه اهداف روزانه را کوچکتر ، اهداف زندگی را بزرگ تر نگه دارید. Taskito با سایر برنامه های لیست کار متفاوت است. ثابت شده است که ایجاد لیست ها یا پروژه های جداگانه برای مدیریت اهداف روزانه ، ناکارآمد است. جدول زمانی / تقویم مبتنی بر برنامه فهرست برای افزایش بهره وری کمک می کند. اکنون دانلود کنید و افزایش بهره وری را مشاهده کنید. این برنامه گاه شمار همه موارد شما را به صورت روزانه نشان می دهد که به تعیین اهداف واقع بینانه کمک می کند. یک تقویم تقویم قدرتمند که در آن می توانید روز را به T تنظیم کنید. این برنامه لیست کار ساده با بسیاری از ویژگی ها و سفارشی سازی ها بسته بندی شده است. جدول زمانی شامل تقویم کار ، یادآوری ها ، یادداشت ها ، برنامه ها و رویدادها است. ظاهر را سفارشی کنید. یادآوری برنامه ای را برای برنامه ریزی روزانه اضافه کنید. برای تمرکز روی کارها از حالت Day استفاده کنید... یک ویجت تقویم را در صفحه اصلی خود اضافه کنید. گرچه مهم است که به لیست چک روزانه توجه کنیم ، اما باید برای آینده برنامه ریزی کنیم. بیایید بلندپرواز باشیم. با ایجاد پروژه ها ، برنامه ها را اضافه کنید و ایده های خود را به زندگی منتقل کنید. پس از افزودن برنامه ها به برنامه ریز بهره وری ، آن ها را تصحیح کنید ، لیست های چک اضافه کنید. وقتی آماده اید تا روی ایده کار کنید ، آن را به جدول زمانی منتقل کنید و اولویت بندی کنید. یادآوری کار را با زنگ هشدار ، برچسب های رمزگذاری شده در رنگ ، اولویت ، لیست چک کارها و جزئیات ایجاد کنید. به طور خودکار به تقویم Taskito شما اضافه می شود. همه چیز برنامه ریزی نشده است. می توانید یادداشت ها یا سیاهه های مربوط به Timeline خود اضافه کنید. با این قابلیت ، Taskito به یک ردیاب وظیفه تبدیل می شود. به صورت گذشته نگر و 6 ماه یا یک سال به عقب برگردید و به گذشته نگاهی بیاندازید. دستورالعمل روزانه را با ایجاد یک لیست چک در بخش های کوچک تر تقسیم کنید. برای انجام چک لیست به راحتی قابل تنظیم است - برای تغییر ترتیب بکشید و رها کنید. لیست های چک را به برنامه ها ، یادداشت ها و الگوها اضافه کنید. یک لیست چک برای تهیه لیست های مواد غذایی یا خرید ، روزمرگی یا ورزشگاه مفید است. برچسب های کدگذاری شده با رنگ نامحدود برای انجام دفتر خاطرات، برای طبقه بندی بهتر برچسب ها را به همه چیز وصل کنید.

ویژگی های برنامه Taskito – To-do list & tasks in a timeline اندروید:
Taskito یک برنامه وظیفه تبلیغی رایگان است
Taskito طراحی بسیار ساده و سر راست دارد.
جدول زمانی
صفحه برنامه ریزی
وظایف و یادداشت ها
هر برنامه لیست کار ساده دارای ویژگی های اساسی است.
چک لیست
تکرار یادآوری
برچسب ها
قالب ها
ویجت تقویم بسیار قابل تنظیم
بیش از 15 مضامین

آپدیت نسخه Taskito – To-do list & tasks in a timeline 0.8.8 اندروید
- Create tasks & notes without Date / Time.
- Add tasks & notes to project.
- To-Do, Overdue and Unplanned tasks for today.
- Add reminder to notes.
- Fixed some bugs.
خواندن ادامه مطلب
اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

com.fenchtose.reflog

تاریخ بروزرسانی:

1400.04.25

آخرین ورژن:

0.8.8

حجم:

10.00 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 5.0+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید:

لینک (های) دانلود

تصاویر Taskito – To-do list & tasks in a timeline

دانلود Taskito – To-do list & tasks in a timeline اندروید دانلود Taskito – To-do list & tasks in a timeline اندروید دانلود Taskito – To-do list & tasks in a timeline اندروید دانلود Taskito – To-do list & tasks in a timeline اندروید دانلود Taskito – To-do list & tasks in a timeline اندروید دانلود Taskito – To-do list & tasks in a timeline اندروید دانلود Taskito – To-do list & tasks in a timeline اندروید
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.