Samsung Health
4.4
18474

Samsung Health

سلامتی سامسونگ

دانلود سامسونگ هلث Samsung Health v6.23.0.063 برنامه سلامتی سامسونگ اندروید

Samsung Health v6.23.0.063 – نسخه جدید برنامه ثبت فعالیت های ورزشی روزانه سامسونگ هلث برای اندروید
نسخه اصلی و اورجینال برنامه (دانلود شده مستقیم از گوگل پلی)

Samsung Health

ویژگی های اصلی برای حفظ سلامت و سلامت بدن را ارائه می دهد. این فعالیتها و عادات روزمره شما را ضبط و تجزیه و تحلیل می کند تا به رژیم غذایی موفق و زندگی سالم منجر شود. چه پیاده روی کنید و یا بدوید ، کوهنوردی یا دوچرخه سواری کنید ، ورزش های سرپوشیده یا در فضای باز را انجام دهید ، می توانید با استفاده از ردیاب های داخلی ، تمرینات و فعالیتهای مختلف بدنی را در یک مرحله اضافه و پیگیری کنید.

سامسونگ هلث

با ثبت اطلاعات متنوعی مانند جزئیات مواد غذایی ، کافئین و مصرف آب ، به ایجاد یک الگوی زندگی متعادل کمک می کند. میان وعده های غذایی ، غذایی ، آب و کافئین روزانه خود را تهیه کنید و ضمن اینکه در استفاده از ردیاب خواب و استرس راحت باشید ، رژیم و وزن خود را در حین حرکت پیگیری کنید. سوابق بهداشتی و محیطی مانند ضربان قلب ، فشار خون ، سطح قند خون ، استرس ، وزن و SpO Sp را با استفاده از سنسورهای داخلی و دستگاههای شخص ثالث مدیریت کنید. ردیاب ها کاربر را قادر می سازد تا داده های معنی دار را بر اساس تنظیمات برگزیده کاربر به راحتی و به سرعت چک کند. نمودارهای بصری ، نکات مفید و برنامه های ورزش بدنی شما را برای رسیدن به اهداف تناسب اندام و رژیم غذایی راهنمایی می کند.

ویژگی های برنامه Samsung Health اندروید


فعالیت های تناسب اندام خود را مدیریت کنید ، وزن خود را ردیابی کرده و رژیم خود را با استفاده از دستگاه های سامسونگ Galaxy و Watch تماشا کنید.
از برنامه های ورزشی رایگان از کاهش وزن ، تمرین تعادل ، عضله ساخت ، تمرین استقامتی و دویدن لذت ببرید.
اگر در مورد سلامتی خود سؤال دارید از کارشناسان ما سؤال کنید! (فقط در برخی کشورها موجود است)
با دوستان خود رقابت کنید و رتبه خود را بررسی کنید.
اخبار روزانه سلامتی خود را با فید خبری سفارشی شده بررسی کنید. (فقط در برخی کشورها موجود است)
بهترین برنامه های سلامتی و تناسب اندام را که می تواند با Samsung Health ارتباط برقرار کند ، کشف کنید.
دانلود برنامه Samsung Health اندروید


با برنامه سامسونگ هلث عادات سالمی را برای خود شروع کنید.


Samsung Health دارای ویژگی های مختلفی است که به شما کمک می کند تا سلامت خود را مدیریت کنید. از آنجایی که این برنامه به شما امکان می دهد تا به طور خودکار بسیاری از فعالیت ها را ضبط کنید، ایجاد یک سبک زندگی سالم آسان تر و ساده تر از همیشه است.
سوابق مختلف سلامت را در صفحه اصلی بررسی کنید. مواردی را که می خواهید مدیریت کنید مانند مراحل روزانه و زمان فعالیت به راحتی اضافه و ویرایش کنید.
فعالیت های تناسب اندام خود مانند دویدن، دوچرخه سواری، شنا و غیره را ضبط و مدیریت کنید. همچنین، کاربر پوشیدنی گلکسی واچ اکنون می تواند از طریق Life Fitness، Technogym و Corehealth به طور موثرتری ورزش کند.
با دانلود برنامه سامسونگ هلث ، با ثبت وعده های غذایی و میان وعده های روزانه خود، عادات غذایی سالمی ایجاد کنید.
سخت کار کنید و همیشه بهترین شرایط خود را با Samsung Health حفظ کنید. اهدافی را تعیین کنید که برای سطح خود کار می کنند و وضعیت روزانه خود را از جمله میزان فعالیت، شدت تمرین، ضربان قلب، استرس، سطح اکسیژن خون و غیره پیگیری کنید.
با سامسونگ هلث الگوهای خواب خود را با جزئیات بیشتری کنترل کنید. با بهبود کیفیت خواب خود از طریق سطوح خواب و امتیازات خواب، صبح های خود را با طراوت تر کنید.
خود را با دوستان و خانواده خود به چالش بکشید تا با Samsung Health Together به شیوه ای سرگرم کننده و تعاملی سالم تر شوید.
Samsung Health ویدیوهایی از مربیان خبره آماده کرده است که برنامه های تناسب اندام جدیدی از جمله کشش، کاهش وزن و غیره را به شما آموزش می دهند.
ابزارهای مدیتیشن در مورد ذهن آگاهی را کشف کنید که به شما در کاهش استرس در طول روز کمک می کند. (برخی از محتواها فقط از طریق اشتراک پولی اختیاری در دسترس هستند. محتوا به زبان های انگلیسی، آلمانی، اسپانیایی، فرانسوی، پرتغالی و کره ای در دسترس است.)
سلامت زنان پشتیبانی مفیدی را در ردیابی چرخه قاعدگی، مدیریت علائم مرتبط و بینش‌ها و مطالب شخصی‌شده از طریق شریک زندگی شما، گلو، ارائه می‌کند. گلکسی و سایر ابزارهای پوشیدنی اکنون آماده حمایت از زنانی هستند که ما آنها را دوست داریم.
همچنین ببینید: iCare Health Monitor Pro نرم افزار سنجش سلامت اندروید
Samsung Health از داده های سلامت خصوصی شما به طور ایمن محافظت می کند. تمامی مدل‌های گلکسی سامسونگ که پس از آگوست 2016 عرضه شدند، سرویس سلامت سامسونگ با قابلیت Knox در دسترس خواهند بود. لطفاً توجه داشته باشید که سرویس سلامت سامسونگ که Knox را فعال کرده است از تلفن همراه روت شده در دسترس نخواهد بود.
تبلت‌ها و برخی دستگاه‌های تلفن همراه پشتیبانی نمی‌شوند و ویژگی‌های جزئیات ممکن است بسته به کشور محل سکونت کاربر، منطقه، شرکت مخابراتی شبکه، مدل دستگاه و غیره متفاوت باشد.
به اندروید 8.0 (اوریو) یا جدیدتر نیاز دارد. پشتیبانی از بیش از 70 زبان از جمله انگلیسی، فرانسوی و چینی. نسخه انگلیسی زبان برای بقیه جهان در دسترس است.

لطفاً توجه داشته باشید که Samsung Health فقط برای اهداف تناسب اندام و سلامتی در نظر گرفته شده است و برای استفاده در تشخیص بیماری یا سایر شرایط، یا در درمان، کاهش، درمان یا پیشگیری از بیماری در نظر گرفته نشده است.

اپلیکیشن Samsung Health با اطمینان از داده های بهداشت شخصی شما محافظت می کند. تمامی مدل های سامسونگ گلکسی که پس از آگوست 2016 منتشر شد ، سرویس سلامتی سامسونگ را با قابلیت Knox فعال می کند. لطفاً توجه داشته باشید که سرویس سامسونگ هلث با قابلیت Knox از طریق تلفن همراه روت شده در دسترس نخواهد بود.
Samsung Health برای نصب شدن ، به اندروید 6.0 (Marshmallow) یا بالاتر نیاز دارد.
تبلت ها و برخی از دستگاه های تلفن همراه ممکن است پشتیبانی نشوند. برخی از توابع ممکن است بر اساس مناطق / ارائه دهنده خدمات / دستگاه ها در دسترس نباشند.
نرم افزار سامسونگ هلث بیش از 70 زبان ، از جمله فارسی انگلیسی ، فرانسوی و چینی را پشتیبانی می کند. نسخه انگلیسی زبان برای سایر نقاط دنیا در دسترس است.
لطفا توجه داشته باشید که Samsung Health فقط برای اهداف تناسب اندام و سلامتی درنظر گرفته شده است و برای استفاده در تشخیص بیماری یا شرایط دیگر یا در درمان ، کاهش ، درمان یا پیشگیری از بیماری در نظر گرفته نشده است.

مجوزهای مورد نیاز Samsung Health


- تلفن: برای تأیید شماره تلفن شما برای Together استفاده می شود.

مجوزهای اختیاری
- مکان: برای جمع آوری داده های موقعیت مکانی شما با استفاده از ردیاب ها (تمرین ها و مراحل) استفاده می شود، برای نمایش نقشه مسیر برای ورزش و نمایش آب و هوا در حین ورزش استفاده می شود.
- حسگرهای بدن: برای اندازه گیری ضربان قلب، اشباع اکسیژن و استرس (HR&Stress: Galaxy S5~Galaxy S10 / SpO2: Galaxy Note4~Galaxy S10) استفاده می شود.
- ذخیره سازی: می توانید داده های تمرین خود را وارد یا صادر کنید، عکس های ورزش را ذخیره کنید، عکس های غذا را ذخیره یا بارگذاری کنید
- مخاطبین: برای بررسی اینکه آیا به حساب سامسونگ خود وارد شده اید یا نه و برای ایجاد لیست دوستان برای Together استفاده می شود
- دوربین: برای اسکن کدهای QR هنگامی که دوستانی را با استفاده از Together اضافه می کنید، و برای عکس گرفتن از غذاها، و تشخیص اعداد روی دستگاه سنجش قند خون و فشار خون (فقط در برخی کشورها موجود است) استفاده می شود.
- فعالیت بدنی: قدم شمار سامسونگ ، برای شمارش قدم های شما و تشخیص تمرینات استفاده می شود
- میکروفون: برای ضبط صدا برای تشخیص خروپف استفاده می شود
- دستگاه های نزدیک: برای اسکن و اتصال به دستگاه های اطراف، از جمله ساعت های گلکسی و سایر لوازم جانبی استفاده می شود
- تلفن: شناسه های دستگاه منحصر به فرد را هنگام استفاده از Ask Experts (یک سرویس مشاوره پزشکی از راه دور) جمع آوری کنید ، فقط در ایالات متحده
- دوربین: وقتی یک دوست را با استفاده از ویژگی Together اضافه می کنید ، می توانید از دوربین برای اسکن کد QR ، عکس گرفتن از غذاها ، تشخیص شماره ها بر روی دستگاه اندازه گیری قند خون / فشار خون ، یا گپ تصویری در حین دریافت خدمات تلفنی استفاده کنید. (فقط در برخی کشورها موجود است)
- Mic: می توانید هنگام دریافت خدمات تلفنی ، تماس صوتی برقرار کنید. (فقط در برخی کشورها موجود است)
- موقعیت مکانی: داده های موقعیت مکانی شما هنگام استفاده از ردیاب تمرینات و ردیاب مراحل جمع آوری می شود.
- سنسورهای بدن: برای اندازه گیری ضربان قلب ، اشباع اکسیژن و استرس استفاده می شود
- ذخیره سازی: می توانید داده های ورزش خود را وارد یا صادر کنید ، عکس های ورزشی را ذخیره کنید ، عکس های غذایی را ذخیره کنید / بارگذاری کنید ، و عکس های ذخیره شده را هنگام دریافت خدمات تلفنی بارگذاری کنید. (فقط در برخی کشورها موجود است)

اگر نسخه نرم افزار سیستم شما از Android 6.0 پایین تر است ، لطفاً این نرم افزار را برای پیکربندی مجوزهای برنامه به روز کنید.


آموزش دانلود Samsung Health:

برای دانلود Samsung Health و نصب آن از سایت گت اندروید، مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. وارد سایت گت اندروید شده و از بخش جستجو عبارت "Samsung Health" را تایپ کنید
 2. بر روی گزینه جستجو کلیک کنید تا آخرین نسخه برنامه Samsung Health برای شما نمایش داده شود.
 3. بر روی آیکون یا نام برنامه کلیک کنید تا وارد صفحه مربوط به برنامه شوید.
 4. در داخل صفحه روی گزینه "دانلود فایل نصبی اصلی با لینک مستقیم" کلیک کنید.

 5. مراحل نصب

 6. پس از اتمام دانلود ، روی گزینه نصب کلیک کنید.
 7. منتظر بمانید تا مراحل نصب به اتمام برسد.
 8. برنامه را اجرا کنید.
تغییرات نسخه جدید Samsung Health 6.23.0.063 اندروید

What's new
* A Sleep widget has been added.
* Women’s health has been changed to Cycle tracking.
* The app name has been changed to Health on the Home screen.
* The Measure on watch button is applied on body composition, heart rate, etc.
* Various bug fixes and improvements applied.

خواندن ادامه مطلب

اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

com.sec.android.app.shealth

تاریخ بروزرسانی:

7 بهمن 1401

آخرین ورژن:

6.23.0.063

حجم:

101 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 8.0+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید یا ایراد


لینک (های) دانلود Samsung Health

سلامتی سامسونگ Samsung Health تصاویر

دانلود برنامه Samsung Health اندروید دانلود سامسونگ هلث اندروید برنامه سلامتی سامسونگ اندروید دانلود برنامه Samsung Health اندروید
 1. 4 بهمن 1400 20:32
  نپسندیدم +1 پسندیدم
  مهمان ناشناس | ميهمان
  سلام ببخشید این برنامه فقط روی گوشی های سامسونگ کار می کنه یا روی مارک های دیگه هم میشه نصبش کرد؟ من قبلا گوشی ام سامسونگ بود خیلی دوستش داشتم الان چیز دیگه ایه

دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.