Weather US
4.5
57

Weather US

پیش بینی جهانی آب و هوا
ورژن212 توسط BVL Apps
مناسب همه سنین

دانلود Weather US v212 برنامه پیش بینی جهانی آب و هوا اندروید

نسخه Premium با تمام امکانات در دسترس

برنامه

Weather US

پیش بینی های جهانی دقیقی را به شما ارائه می دهد ، اما به خصوص برای ایالات متحده آمریکا عملکرد بهتری دارد ، زیرا از مدل های بسیار پیچیده پیش بینی آب و هوا استفاده می کند ، که مخصوص منطقه آمریکا هستند. با استفاده از پیش بینی دقیق هوا که توسط برنامه Weather ارائه شده است می توانید ده روز آینده خود را با اطمینان برنامه ریزی کنید که هوا برنامه های شما را خراب نکند. این برنامه به صورت خودکار موقعیت مکانی شما را تشخیص می دهد اگر شهر شما بزرگ باشد ، هوا حتی در همان شهر می تواند متفاوت باشد. این برنامه می تواند به طور خودکار مکان دقیق شما را تشخیص دهد ، تا شرایط آب و هوای فعلی ، پیش بینی ساعتی یا پیش بینی روزانه را به شما بگوید. احتمال بارندگی در ساعات شبانه روزی را توصیف می کند که احتمال بروز بارش در منطقه شما چقدر است.

ویژگی های برنامه Weather US اندروید:
این یک برنامه رایگان آب و هوا است و تمام ویژگی ها به صورت رایگان ارائه می شوند.
تقریبا مانند این است که از پنجره به بیرون نگاه می کنید: برنامه بر اساس ساعت روز ، موقعیت فعلی و وضعیت آب و هوا تغییر می کند تا وضعیت فعلی آب و هوا را به شما نشان دهد.
انیمیشن های خیره کننده آب و هوای فعلی: با استفاده از انیمیشن های خیره کننده واقع گرایانه ، برای شرایط آب و هوایی مانند باران ، رعد و برق ، بارش برف و غیره ارائه می شود.
پیش بینی های دقیق آب و هوا: پیش بینی های ساعتی و روزانه را برای هر مکانی دریافت کنید. این برنامه از بهترین ارائه دهنده داده های هواشناسی در جهان برای بدست آوردن دقیق ترین پیش بینی هوا استفاده می کند. برای پیش بینی از آیکون های واقع گرایانه استفاده می کند تا به شما امکان دهد شرایط آب و هوایی را به راحتی مشاهده کنید.
برنامه آب و هوا شرایط واقعی آب و هوا را برای هر مکانی در ایالات متحده آمریکا یا کل جهان نشان می دهد. شرایط آب و هوایی مانند دمای فعلی ، رطوبت ، فشار اتمسفر ، شاخص UV ، فاصله دید ، نقطه شبنم ، سرعت باد و جهت هر مکان در جهان از نزدیکترین ایستگاه آب و هوایی از موقعیت مکانی شما. اگر نزدیکترین ایستگاه هواشناسی بسیار دور از شما باشد ، از یک مدل بسیار پیشرفته پیش بینی آب و هوا استفاده می کند تا این اطلاعات را برای مکان دقیق شما محاسبه کند.
به همان میزان اطلاعات آب و هوا را برای فردا مانند امروز دریافت کنید ، مانند حداقل و حداکثر درجه حرارت ، سرعت و جهت باد ، رطوبت ، نقطه شبنم.
پیدا کردن آنچه می خواهید بسیار آسان خواهد بود.
می توانید آب و هوا برای هر مکان در جهان را بررسی کنید.
سرعت و جهت باد ساعتی جهت شما را از جایی که باد منشا می گیرد و سرعت باد به صورت ساعتی برای 48 ساعت آینده نشان می دهد.
مقدار بارش ساعتی مقدار بارندگی را هر ساعت برای 48 ساعت آینده به شما نشان می دهد.

آپدیت نسخه Weather US 212 اندروید
Added more details for daily forecast
Fixes

Premium features unlocked
Debug Info Removed
خواندن ادامه مطلب
اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

com.tennumbers.weatherapp

تاریخ بروزرسانی:

1399.07.4

آخرین ورژن:

212

حجم:

7 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 4.4+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید:

لینک (های) دانلود

تصاویر Weather US

دانلود Weather US اندروید دانلود Weather US اندروید دانلود Weather US اندروید دانلود Weather US اندروید دانلود Weather US اندروید دانلود Weather US اندروید دانلود Weather US اندروید
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.