Foreca
4.6
210

Foreca

Foreca
ورژن4.18.2 توسط Foreca
مناسب همه سنین

دانلود Foreca Weather v4.18.2 بهترین و دقیق ترین برنامه هواشناسی اندروید

Foreca Weather

را می توان به جرات یکی از بهترین و دقیق ترین برنامه های هواشناسی برای گوشی ها و تبلت اندروید نامید. هدف این برنامه ایجاد ساده ترین ، سریع ترین و راحت ترین برنامه آب و هوا برای استفاده مکرر در سطح جهانی می باشد که با یک لمس ساده میتوانید اطلاعات دقیق و کامل آب و هوای منطقه خود را ببنیید. Foreca پیش بینی دقیق هوا را برای هر مختصات واقع شده یا هر جستجوی شما از میلیون ها مکان نامگذاری شده در سراسر جهان ارائه می دهد.

ویژگی های برنامه Foreca Weather اندروید :
- شرایط فعلی برای مختصات دقیق شما در زمان واقعی محاسبه می شود
- رادار باران فوق العاده سریع و راحت بر روی نقشه!
- اندازه گیری های اخیر از نزدیکترین ایستگاه های هواشناسی
- پیش بینی ساعتی و دقیق هوای امروز و فردا
- مقیاس هوشمندانه دامنه روزانه برای روند دمای HI / LOW
- پیش بینی حداکثر 10 روزه به عنوان مراحل 3 ساعته
- جغرافیای 10 روزه با جزئیات
- مشاهده دما و هوای مکان های مورد علاقه
- ویجت آب و هوا قابل ویرایش


عملکردها:

- شرایط فعلی در نمای باز برای مکان قبلی انتخاب شده شما فراهم شده است. مکان فعلی خود را از نماد پیکان قطب نما انتخاب کنید.

- با کشیدن انگشت بر روی شرایط فعلی ، آخرین اندازه گیری ها را از نزدیکترین ایستگاه های هواشناسی مشاهده کنید.

- با کشیدن نمای باز به بالا ، پیش بینی های 10 روزه را پیدا کنید. مقیاس هوشمندانه دامنه روزانه روند پایین ترین و بالاترین دما را در یک نگاه نشان می دهد.

- برای ورود به نمای ساعتی هر روز ضربه بزنید. نمای ساعتی را اسلاید کنید تا مراحل زمان بیشتری را مشاهده کنید.

- در نمای نقشه ، حرکات باران با کشیدن بالا و پایین روی نقشه بدون اینکه منتظر بمانید یا چیزی را بارگیری کنید مستقیماً روی جدول زمانی متحرک می شوند - فوق العاده سریع و راحت است! روی نماد windows ضربه بزنید تا بین رادار و پیش بینی بارش 3 روزه تغییر کند. این رادار فقط در مناطق انتخاب شده که Foreca داده ها را بدست می آورد مانند مناطق اروپا و آمریکای شمالی ارائه می شود.

- نمای متئوگرام در یک نگاه روند آب و هوا را نشان می دهد. در پیش بینی های 3 ساعته ، دوش (میله های نقطه ای) و باران مداوم (میله های آبی ساده) از هم جدا شده اند.

- نماد جستجوی مکان لیستی از مکان های مورد علاقه شما را باز می کند. مکانی را با نام جستجو کنید و روی نماد ستاره ضربه بزنید تا مکان را به موارد دلخواه خود اضافه کنید. موارد دلخواه خود مانند خانه ، محل کار و محل اقامت خود را برای تعطیلات جمع آوری کرده و هوای فعلی آنها را با یک نگاه مشاهده کنید. موارد دلخواه و همچنین لیست جستجوهای اخیر را می توان به عنوان میانبر استفاده کرد.

- با کشیدن نمای باز به پایین ، پیش بینی را تازه کنید. هنگامی که از سرویس های موقعیت مکانی استفاده می شود ، شرایط و پیش بینی های فعلی براساس مختصات شما محاسبه می شود.

- واحدهای دلخواه خود را از تنظیمات انتخاب کنید.

- Foreca مشاهدات آب و هوا و سایر داده ها را از چندین منبع در سراسر جهان به دست می آورد و از هزاران ساعت توسعه تکنیک های یادگیری ماشین برای ارائه پیش بینی ها به عنوان دقیق ترین شکل ممکن در سطح جهان استفاده می کند. تبلیغات نمایش داده شده در برنامه امکان استفاده رایگان از برنامه را برای شما فراهم می کند.

- از نمای تنظیمات بازخورد خود را از طریق ایمیل برای ما ارسال کنید!

آپدیت نسخه Foreca 4.18.2 اندروید
- Two new fixed size widgets.
- Fixed a problem where some users got “No network” error even if their device was connected.
- Fixed a problem with the humidity and air pressure chart.
- Fixed a problem with Swedish translations

Thanks for sending us your great development ideas! Please send us more wishes by email from the settings view.
خواندن ادامه مطلب
اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

com.foreca.android.weather

تاریخ بروزرسانی:

1399.06.14

آخرین ورژن:

4.18.2

حجم:

29 - 28 - 29 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 5.0+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید:

تصاویر Foreca

دانلود برنامه Foreca Weather اندروید دانلود برنامه Foreca Weather اندروید دانلود برنامه Foreca Weather اندروید دانلود برنامه Foreca Weather اندروید دانلود برنامه Foreca Weather اندروید دانلود برنامه Foreca Weather اندروید دانلود برنامه Foreca Weather اندروید دانلود برنامه Foreca Weather اندروید دانلود برنامه Foreca Weather اندروید دانلود برنامه Foreca Weather اندروید دانلود برنامه Foreca Weather اندروید دانلود برنامه Foreca Weather اندروید
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.