eWeather HDF - weather app
4.7
6228

eWeather HDF - weather app

هواشناسی دقیق ماهواره ای

دانلود eWeather HDF v8.7.1 Pro برنامه هواشناسی دقیق ماهواره ای اندروید

نسخه کامل Pro با تمام امکانات در دسترس

eWeather HDF

یک برنامه آب و هوا با پیش بینی دقیق آب و هوا و فشارسنج است.

برنامه eWeather HDF دارای ویجت های آب و هوای منحصر به فرد شامل ویجت ساعت آب و هوا، ویجت رادار طوفان، ویجت خورشید و ماه، ویجت فشارسنج، هشدار آب و هوا، ویجت زلزله، پیش بینی ده روزه ماهواره ای و غیره است.

دقت بالای پیش بینی با استفاده از دو آژانس هواشناسی قابل اعتماد و همچنین تعداد زیادی ایستگاه هواشناسی و پردازش اطلاعات منحصر به فرد حاصل می شود.

برنامه فشارسنج: هم فشار اتمسفر و هم فشار سطح دریا. ردیاب فشار بارومتریک تغییرات فشار دقیق در گذشته و آینده را در 24 ساعت به شما اطلاع می دهد. افزایش فشار منجر به هوای آفتابی و افت فشار منجر به بارش باران و برف می شود.

فشارسنج ماهیگیری: نمودار تغییرات فشار همراه با طلوع و غروب خورشید، طلوع و غروب ماه، پیش بینی ساعتی باران و باد با جدول جزر و مد به پیش بینی آب و هوای ماهیگیری کمک می کند.

دمای هوا و دریا، بارش و پوشش ابری در هر نقطه از جهان در آرشیو چند ساله موجود است. آب و هوای سفر به شما کمک می کند تا زمان و مکان مناسب را برای سفر پیش رو انتخاب کنید و دما و بارندگی فعلی را در سال جاری و سال های گذشته مقایسه کنید.

برنامه زلزله: نقشه زلزله با اعلان های هشدار زلزله فیلتر شده بر اساس بزرگی، عمق و فاصله دقیق از مکان شما بر اساس داده های ردیاب زلزله ارائه شده توسط USGS نمایش داده میشوند .

برنامه eWeather HDF

برنامه هواشناسی دقیق ماهواره ای اندروید

نمادهای دما، بارندگی و فشار هوا را در نوار وضعیت نمایش می دهد. می توانید اعلان هایی را برای باد، زلزله، رطوبت، شاخص UV، طوفان ژئومغناطیسی فیلتر شده با آستانه کم یا زیاد و غیره اضافه کنید.

هشدارهای آب و هوای شدید، ردیاب گردباد، احتمال تگرگ، باران شدید و هشدار باد توسط سرویس ملی آب و هوا (NWS) و NOAA ارائه شده است. اطلاعات ردیاب طوفان توسط GDACS ارائه شده است.

این برنامه دقیق هواشناسی می تواند به عنوان ایستگاه هواشناسی خانگی با ساعت آنالوگ یا دیجیتال استفاده شود.

تقویم قمری ، حالت های ماه در آسمان، خورشید گرفتگی و ماه گرفتگی را نشان می دهد. ویجت تقویم ماه دارای زمان های طلوع و غروب خورشید، خورشید گرفتگی و ماه گرفتگی، اعتدال بهاری و پاییزی، انقلاب تابستانی و زمستانی، ساعات روشنایی روز، زمان های قبل از غروب و طلوع خورشید و غیره است.

پیش بینی ساعتی نه تنها شامل دما و بارندگی می شود، بلکه شامل رطوبت هوا، سرعت و جهت باد، دید در جاده ها، دمای احساسی و حتی گزارش METAR می شود.

پیش‌بینی ساعتی سطح تابش فرابنفش (شاخص UV) به شما امکان می‌دهد تا به درستی برنامه‌ریزی کنید که چقدر و چه زمانی می‌توانید در زیر نور خورشید باشید تا از آفتاب سوختگی جلوگیری کنید.

نقشه بارش رادار آب و هوا (برای ایالات متحده و ژاپن) را با داده های واقعی و پیش بینی های آینده نشان می دهد. نقشه آب و هوا دارای لایه های مختلفی از جمله نقشه باد، نقشه دما، تصاویر ماهواره ای و غیره است. ویجت رادار NOAA می تواند هر اندازه ای از 1x1 تا 5x5 داشته باشد. برنامه رادار پیش بینی رادار باران را تا 60 دقیقه انجام می دهد.

هشدار یخ و برف به شما کمک می کند تا در هنگام عصر از مشکلات احتمالی که ممکن است صبح هنگام رانندگی رخ دهد آگاه شوید.

برنامه کیفیت هوا حاوی غلظت ازن (O3)، ذرات ریز (PM25) و درشت (PM10)، دی اکسید (NO2) و اکسید نیتروژن (NO)، مونوکسید کربن (CO) و غیره از منابع مختلف: AirNow، Copernicus ، ECMWF و غیره

برنامه جزر و مد جداول جزر و مد دریا را برای برخی مکان ها ارائه می دهد. دمای دریا بر اساس اندازه گیری های شناورها و ماهواره ها داده می شود.

این برنامه داده های مکان را جمع آوری می کند تا شرایط فعلی مکان فعلی شما را در نوار وضعیت و ابزارک ها نمایش دهد، حتی زمانی که برنامه بسته است یا استفاده نمی شود.

با برنامه eWeather HDF یکی از دقیق ترین برنامه های هواشناسی اندروید ، همیشه می دانید که آب و هوای محلی در هفته آینده چگونه خواهد بود.


آموزش دانلود eWeather HDF - weather app:

برای دانلود eWeather HDF - weather app و نصب آن از سایت گت اندروید، مراحل زیر را دنبال کنید:

  1. وارد سایت گت اندروید شده و از بخش جستجو عبارت "eWeather HDF - weather app" را تایپ کنید
  2. بر روی گزینه جستجو کلیک کنید تا آخرین نسخه برنامه eWeather HDF - weather app برای شما نمایش داده شود.
  3. بر روی آیکون یا نام برنامه کلیک کنید تا وارد صفحه مربوط به برنامه شوید.
  4. در داخل صفحه روی گزینه "دانلود فایل نصبی اصلی با لینک مستقیم" کلیک کنید.

  5. مراحل نصب

  6. پس از اتمام دانلود ، روی گزینه نصب کلیک کنید.
  7. منتظر بمانید تا مراحل نصب به اتمام برسد.
  8. برنامه را اجرا کنید.
تغییرات نسخه جدید eWeather HDF - weather app 8.7.1 اندروید

Added weather forecast from Met Norway
Improved the user interface of the app and weather widgets

Mod Info:
Pro / AdFree features unlocked;
Disabled / Removed unwanted Permissions + Receivers + Providers + Services;
Optimized and zipaligned graphics and cleaned resources for fast load;
Ads links removed and invokes methods nullified;
Google Maps Location works;
Google Play Store install package check disabled;
Debug code removed;
Remove default .source tags name of the corresponding java files;
No activation code required;
Languages: Full Multi Languages;
CPUs: universal architecture;
Screen DPIs: 120dpi, 160dpi, 240dpi, 320dpi, 480dpi, 640dpi;
Original package signature changed;

خواندن ادامه مطلب

اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

com.Elecont.WeatherClock.free

تاریخ بروزرسانی:

23 آذر 1401

آخرین ورژن:

8.7.1

حجم:

23 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 5.0+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید یا ایراد


لینک (های) دانلود eWeather HDF - weather app

هواشناسی دقیق ماهواره ای eWeather HDF - weather app تصاویر

دانلود برنامه eWeather HDF اندروید دانلود برنامه eWeather HDF اندروید دانلود برنامه eWeather HDF اندروید دانلود برنامه eWeather HDF اندروید دانلود برنامه eWeather HDF اندروید دانلود برنامه eWeather HDF اندروید دانلود برنامه eWeather HDF اندروید دانلود برنامه eWeather HDF اندروید دانلود برنامه eWeather HDF اندروید دانلود برنامه eWeather HDF اندروید دانلود برنامه eWeather HDF اندروید دانلود برنامه eWeather HDF اندروید دانلود برنامه eWeather HDF اندروید دانلود برنامه eWeather HDF اندروید دانلود برنامه eWeather HDF اندروید
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.