Bodybuilder GYM Fighting Game
4.4
7510

Bodybuilder GYM Fighting Game

مبارزه بدنسازها در باشگاه بدنسازی

دانلود Bodybuilder GYM Fighting Game v1.14.4 بازی مبارزه بدنسازها اندروید + مود

Bodybuilder GYM Fighting Game v1.14.4 + Mod Unlimited Money – آپدیت بازی اکشن مبارزه بدنسازها اندروید
نسخه اصلی + نسخه مود شده با پول بی نهایت

ویدیوی معرفی و تریلر Bodybuilder GYM Fighting Game

Bodybuilder GYM Fighting Game یک بازی ماجراجویی از استودیوی بازیسازی Fighting Arena می باشد که در گت اندروید بصورت رایگان منتشر شده است. در اینجا شما در نقش یک مبارز هستید که باید سعی کنید در رینگ زنده بمانید ولی برای حریف خود هیچ شانسی برای زنده ماندن نگذارید و تمام مربیان مبارزه ای خود را شکست دهید. اگر از شرکت کردن در دوئل ها در برابر مبارزان خطرناک بوکس لذت می برید پس پیشنهاد می کنم این بازی را از دست ندهید. شما یک مربی تمرین بوکس و مبارز هستید که می خواهید گروه خود را ترک کنید اما گروه شما ایده های دیگری دارد. پس باید برای زندگی و نجات دادن خود بجنگید، اگر حرکت اشتباهی انجام دهید ممکن است خیلی زود نابود شوید. پس وارد دنیای ورزش های رزمی شوید و با حریفان جدید مبارزه کنید و آنها را شکست دهید. در این بازی بوکس از نبرد کاراته و کونگ فو خیابانی، انیمیشن ها، جلوه های ویژه سه بعدی، صداهای هیجان انگیز و سبک های واقعی مبارزه لذت ببرید. مهارت های خود را به عنوان یک استاد نینجای قدرتمند در برابر روسای خیابانی کونگ فو اثبات کنید. رقبای شما از سبک‌های مبارزه متنوعی از جمله تکواندو، موی تای، کونگ فو، بوکس و غیره استفاده می‌کنند و مهارت‌های مبارزه سطح بالای خود را برای غلبه بر تمام حریفان با قدرت سبک پنجه ببر کونگ فو نشان می‌دهند. با رقبای قدرتمند مبارزه کنید و بر آنها پیروز شوید و امتیاز کسب کنید تا رتبه های جدید پیشرفت خود را باز کنید. برای هر پیروزی در مقابل حریف امتیاز کسب کنید و مهارت های مبارزه کاراته در سالن بدنسازی خود را ارتقا دهید تا رتبه های بالایی کسب کنید. قدرت، سرعت و دقت خود را با امتیازاتی که با برنده شدن در هر مسابقه با انجام ضربات و استفاده از سبک های مبارزه ای جدید به دست می آورید ارتقا دهید. نحوه استفاده از مهارت‌های شگفت‌انگیز خود برای جلوگیری از ضربات و مشت‌های دشمن نیز بخشی ضروری از هنرهای مبارزه است، پس یاد بگیرید که چگونه با مشت ها و لگدهای خود بدون سلاح مبارزه کنید. جوایز برای برندگان قهرمانان کاراته خیابانی است. رتبه قهرمان کاراته خیابانی را در این بازی جنگنده واقعی کاراته حفظ کنید. سرعت ،کلید پیروزی در مبارزه تن به تن است. در کونگ فو تکنیک های انسداد زیادی برای دفاع از خود در برابر حملات دشمن وجود دارد. مراقب هر حرکت دشمن خود باشید که با شما می جنگد. از ضربات مشت و لگد با دقت و سریع استفاده کنید. به موقع تصمیم بگیرید، با مشت و لگد در زمان مناسب به دشمن حمله کنید و با استفاده از دقت و سرعت در اقدامات خود، دشمن را مسدود کنید. حریفان برای نشان دادن مشت و لگد های قدرتمند خود آماده هستند و از قدرت دشمن علیه خود استفاده می کنند. با سخت ترین و قدرتمندترین مبارزان GYM نبرد کنید و قهرمان کاراته خیابانی جهان شوید.

در بازی چه چیزی را تجربه خواهید کرد ؟


به Bodybuilder GYM Fighting بپیوندید. این بازی نوید یک تجربه مبارزه منحصر به فرد را به شما می دهد. مبارزه کنید و از رئیسان بوکسور مضحک در ورزشگاه جلوگیری کنید. با بدن قوی و قدرتی که اکنون دارید آنها را شکست دهید. بدون استفاده از سلاح یا وسایل کمکی، آن بوکسورهای وحشی را با این بدن چابک شکست خواهید داد. با مبارزات زیبا ثابت کنید که واقعاً به اندازه یک کونگ فوکار خیابانی قوی هستید.

بازی Bodybuilder GYM Fighting Game اندروید


بسیاری از BATTLES GYM کاراته تاسیس شده است


شما از سیاست زندگی در باشگاهی که در آن زندگی می کنید پیروی نمی کنید. شما در حال برنامه ریزی برای فرار هستید و رئیس معامله شما را نمی پذیرد. آنها می خواهند آن را به عنوان یک بازی در نظر بگیرند و مبارزه سختی را انجام دهند. فقط با برنده شدن می توانید از جهنم در Bodybuilder GYM Fighting فرار کنید. البته به لطف اعتماد به نفس و سخت کوشی شما به سرعت آنها را شکست دادید.

این تمام چیزی نیست که باید در این بازی از آن عبور کنید. همه چیز خیلی وحشتناک تر و نفرت انگیزتر بود. بازیکنان باید زندگی خود را روی مسابقات سالن ورزشی کاراته که در سراسر جهان برگزار می شود شرط بندی کنند. این همان ماموریتی است که باید در این بازی انجام دهید. هیچ محدودیتی برای تعداد مسابقات وجود ندارد. هر بار که برنده شوید، این فرصت را خواهید داشت که بسیاری از مسابقات دیگر را باز کنید. نه تنها این، بازیکنان این فرصت را دارند که در صورت انجام حملات زیبا، پاداش های برتر را دریافت کنند.

با هزاران نفر از قدرتمندترین مبارزان بجنگید


در Bodybuilder GYM Fighting بازیکنان باید با خطرات زیادی روبرو شوند. زمانی که در بسیاری از مسابقات مختلف کشتی شرکت می کنید در حالی که هنوز به توانایی های شما نرسیده اید. اما با تمرین سخت، به آنچه می خواستید رسیدید. شرکت در تمام مسابقات هنرهای رزمی ایجاد شده همچنان قابل قبول است، چه بزرگ و چه کوچک. با هزاران نفر از قدرتمندترین و مشهورترین رزمی کاران در سطح جهان مبارزه کنید. همه آنها را شکست دهید و قهرمان جهان شوید.

در هر مسابقه، جنگجوی منحصر به فرد خود را سفارشی کنید


شهرت شما در سراسر جهان گسترش یافته است، اما به همین جا ختم نمی شود. فقط زمانی که از مبارزات هیجان انگیز در Bodybuilder GYM Fighting دست بکشید، بازی واقعاً متوقف می شود. اما مطمئناً نمی‌توانید بازی را نادیده بگیرید که چیزهای جذاب زیادی را به ارمغان می‌آورد، مخصوصاً به شما این امکان را می‌دهد که جنگجوی خود را سفارشی کنید. نینجاهای زیادی در بازی وجود دارد. یکی یکی به سبک خود مبارزه کنید.

هزاران پاداش بزرگ برای جنگ ها آویزان شده است
این بازی هرگز شما را خسته نمی کند. برای افزایش سطح تحریک و تلاش بیشتر بازیکن برای مسابقه. ما برای جنگ ها جوایز مختلفی آویزان کرده ایم. فقط با برنده شدن، این فرصت را دارید که هدایای ارزشمند متفاوتی را برای خود بیاورید. همه جوایز محدود و حتی پول هستند. این می تواند باعث شود که بازیکن برای پایین آوردن حریف سخت کار کند.

ارزشمندترین خود را ارتقا دهید تا قوی ترین دشمن را شکست دهید


برای قوی تر شدن و شناخته شدن بیشتر در عرصه بوکس بدنسازان GYM Fighting. بازیکنان باید واقعاً سعی کنند هر روز خود را با تمرینات قدرتی تمرین کنند. تنها در این صورت است که می توانید قدرتمندترین بوکسورهای جهان را شکست دهید. هر بار که یکی یکی فتح می کنید، مرحله به مرحله سطح شما افزایش می یابد.

بسیاری از نبردهای کاراته سالن بدنسازی در بازی برقرار می شوند، که ماموریت هایی هستند که باید آنها را پشت سر بگذارید، امتیازهای جایزه را به دست آورید و کل مسابقات را باز کنید.
با تمرینات سخت، تمام بوکسورهای قدرتمند و مشهور جهان را شکست داده اید و عنوان باشکوه قهرمانی را به خانه می آورید.
هر جنگجوی نینجا را سفارشی کنید تا در میان هزاران شخصیت قدرتمند ساخته شده بجنگد. یکی را با مناسب ترین سبک مبارزه ای که کنترل دارید انتخاب کنید.
بازی زمانی بسیار لذت‌بخش‌تر خواهد بود که برای هر مبارزه جوایز ارزشمندی ارائه می‌دهد، همه دشمنان را شکست داده و بزرگترین جوایز را به خانه می‌آورد.
بازیکنان می توانند ارزش خود را ارتقا دهند، در هنگام شکست دادن صدها بوکسور معروف در جهان های دیگر، موقعیت خود را در عرصه بوکسور ارتقا دهند.

ویژگی های بازی Bodybuilder Gym Fighting اندروید :


- برنده شدن در مسابقات کاراته و کسب امتیازهای پاداش
- باز کردن قفل مسابقات بعدی
- نبرد با قدرتمندترین مبارزان
- انتخاب نینجای خود
- شرکت در مسابقات کاراته با جوایز بزرگ
- شکست دادن اسطوره های مسابقات
- دارای حالت سطح نامحدود و حالت چالش های حرفه ای
- موسیقی پس‌زمینه و جلوه‌های صوتی عالی

همچنین ببینید: Karate Fighter: Fighting Games


آموزش دانلود Bodybuilder GYM Fighting Game:

برای دانلود Bodybuilder GYM Fighting Game و نصب آن از سایت گت اندروید، مراحل زیر را دنبال کنید:

  1. وارد سایت گت اندروید شده و از بخش جستجو عبارت "Bodybuilder GYM Fighting Game" را تایپ کنید
  2. بر روی گزینه جستجو کلیک کنید تا آخرین نسخه برنامه Bodybuilder GYM Fighting Game برای شما نمایش داده شود.
  3. بر روی آیکون یا نام برنامه کلیک کنید تا وارد صفحه مربوط به برنامه شوید.
  4. در داخل صفحه روی گزینه "دانلود فایل نصبی اصلی با لینک مستقیم" کلیک کنید.

  5. مراحل نصب

  6. پس از اتمام دانلود ، روی گزینه نصب کلیک کنید.
  7. منتظر بمانید تا مراحل نصب به اتمام برسد.
  8. برنامه را اجرا کنید.
تغییرات نسخه جدید Bodybuilder GYM Fighting Game 1.14.4 اندروید

Default language - en-US
- Updated Gym Fighters in VS mode
- Updated Hit fighting games moves
- Gym Environment made better
- Overall Gameplay Improved

خواندن ادامه مطلب

اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

com.fa.gym.fighting.game

تاریخ بروزرسانی:

3 دی 1402

آخرین ورژن:

1.14.4

حجم:

160 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 5.0+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید یا ایراد


مبارزه بدنسازها در باشگاه بدنسازی Bodybuilder GYM Fighting Game تصاویر

دانلود بازی Bodybuilder GYM Fighting Game اندروید دانلود بازی Bodybuilder GYM Fighting Game اندروید دانلود بازی Bodybuilder GYM Fighting Game اندروید دانلود بازی Bodybuilder GYM Fighting Game اندروید دانلود بازی Bodybuilder GYM Fighting Game اندروید
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.