Z War-Zombie Modern Combat
4.2
1233

Z War-Zombie Modern Combat

مبارزه مدرن با زامبی ها

دانلود Z War Zombie Modern Combat v1.71 بازی استراتژی مبارزه مدرن با زامبی ها اندروید


Z War-Zombie Modern Combat

یک بازی استراتژیک از استودیوی بازیسازی Mountain Lion می باشد که در گت اندروید بصورت رایگان منتشر شده است. شما از هرج و مرج شیوع اولیه جان سالم به در برده اید، اما چه مدت در این دنیای آخرالزمانی دوام خواهید داشت؟ در این تابستان ، بر مشکلات آخرالزمانی غلبه کنید و نظم جهانی جدیدی را در Z War ، یک جنگ جهانی رایگان ایجاد کنید که در آن آخرین امپراتوری روی زمین را برای نجات رهبری می کنید. سکونت گاه ها و موارد دفاعی خود را بسازید ، منابع خود را جمع کنید ، زرادخانه خود را ارتقا دهید و با هدف قرار دادن آینده ای برای بشریت ، این فناوری را توسعه دهید. قبل از جنگ با رقبا برای قلمرو ، به نیروهای خود فرمان دهید ، شكار و نبرد با ارواح را تأمین كنید تا از ادامه گسترش و امنیت قبیله خود اطمینان حاصل كنید. در هنرهای جنگ مدرن تمرین کنید و مهارت های خود را توسعه دهید و فقط بتوانید جهان را از عذاب قریب الوقوع خود در این هیجان زامبی جذاب بسازید. برای دشمنانی که با آن روبرو هستید ، روش های صحیحی را انتخاب کنید و به زودی در مسیری به برتری جهان Z پس از جنگ جهانی خواهید رسید.

ویژگی های بازی Z War-Zombie Modern Combat اندروید :
- بازی زامبی کاملا رایگان را دانلود کنید و اعتیاد خود را به این تلاش حماسی از امروز شروع کنید. Z War یک بازی عالی برای بازی از خانه ، محل کار یا تعطیلات ، در تمام طول تابستان است.
- یک همدست قابل اعتماد را جستجو کنید و با میلیون ها بازیکن دیگر در این هیجان جنگ بی نظیر به نبرد بروید.
- یک زرادخانه قدرتمند بسازید ، فن آوری های مختلفی را توسعه دهید که باعث بهبود تولید منابع شما ، کاهش زمان ساختمان و استخدام شما و افزایش اثربخشی مبارزه برای غلبه بر همه گیری کشنده خواهد شد.
- در این بازی استراتژی با موضوع مبارزه با زامبی ، رهبر یک دنیای آزاد شوید.
- به عنوان رهبر وظیفه شماست که فرماندهی یک نیروی قدرتمند را در مواجهه با جنگ جهانی سخت Z به عهده بگیرید. از غرایز رهبری خود استفاده کنید ، ساختمانهای خود را ارتقا دهید و فن آوری های جدیدی را برای نجات مردم خود ایجاد کنید تا به امپراتوری خود کمک کنید.
- از نیروهای نخبه دعوت کنید تا با صدها نوع مختلف زامبی نبرد کنند.
- با مقاومت در برابر امپراطوری z و ادعای قلمرو جدید به محض ورود به حالت overkill آخرالزمانی ، به مردم خود فرصت و انگیزه دهید تا متحد شوند و بتوانند از شهر خود محافظت کنند.
- اتحادهایی را ایجاد کنید که از اعتماد و احترام متقابل ساخته شده اند.
- با این بیماری همه گیر شیطانی روبرو شوید و در کنار بازیکنانی از سراسر جهان قیام کنید تا دوستی پیدا کنید و متحد شوید.
- توسعه فن آوری می تواند تأثیر چشمگیری بر قبیله و منابع همکار شما ، اسکادران مخزن ، زمان ساختمان و استخدام و قابلیت های نبرد داشته باشد.


آپدیت نسخه Z War-Zombie Modern Combat 1.71 اندروید
1. Some bugs have been fixed.
خواندن ادامه مطلب

اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

com.dipan.feelingtouch.zwar

تاریخ بروزرسانی:

12 تیر 1399

آخرین ورژن:

1.71

حجم:

73 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 4.1+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید یا ایراد


لینک (های) دانلود Z War-Zombie Modern Combat

مبارزه مدرن با زامبی ها Z War-Zombie Modern Combat تصاویر

دانلود Z War-Zombie Modern Combat اندروید دانلود Z War-Zombie Modern Combat اندروید دانلود Z War-Zombie Modern Combat اندروید دانلود Z War-Zombie Modern Combat اندروید
پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.