The Grand Mafia
4.3
11273

The Grand Mafia

مافیای بزرگ

دانلود The Grand Mafia v1.2.108 بازی استراتژیک مافیای بزرگ اندروید

The Grand Mafia v1.2.108 – دانلود بازی استراتژیک مافیا برای اندروید

ویدیوی معرفی و تریلر The Grand Mafia

The Grand Mafia یک بازی استراتژیک از استودیوی بازیسازی YottaGame می باشد که در گت اندروید بصورت رایگان منتشر شده است. تبدیل به افسانه ای ترین رئیس مافیا شوید و رهبری همه ی باندهای مافیایی را برعهده بگیرید. از زمانی که پدرخوانده قدیمی فوت شده، خانواده یک رهبر قدرتمند را از دست داده، رهبری که بتوانید تمام گروه های مافیا را با هم متحد کند و در کنار هم قرار دهد. برای تقویت و بهبود بخشیدن خدمه خود باید افراد با استعداد را از گوشه و کنار جهان، از دزد و مزدور گرفته تا ورزشکار و تاجر به خدمت بگیرید. به یک جنایتکار تبدیل شوید و بجنگید و بر همه چیز مسلط شوید. بازیکنان باید قوانین را بپذیرند و با سایر بازیکنان بجنگند تا شهرهایی که در آن زندگی می کنند را کنترل کنند شهروندانی که به دنبال زندگی بهتر هستند به شما به عنوان ناجی نگاه می کنند. شما می توانید با ظاهر شیک و جذاب خود، مدل ها و افراد مشهور را به زندگی جنایتکارانه خود جذب کنید. انواع مختلفی از اراذل و اوباش در بازی وجود دارد که هر نوع اراذل و اوباش آمار مخصوص به خود را دارند. شما باید نیروهای وفادار خود را ارتقا دهید و ترکیب خدمه خود را هوشمندانه انتخاب کنید. در بازی مواقعی وجود دارد که شما باید حالت رفتار خود را تغییر دهید ممکن است در مواقعی به شدت تهاجمی رفتار کنید و در مواقعی بیش از حد تدافعی رفتار کنید و یا لازم باشد مخفی کاری کنید. پس از پیوستن به یک جناح، می توانید در چندین رویداد هفتگی و فصلی شرکت کنید. در مسابقات مختلف و جذاب شرکت کنید. هر بازیکنی می‌تواند امپراتوری جنایی خود را به شکل متفاوتی شکل و توسعه دهد. مهارت‌ها، آمار، شخصیت‌ها و ارتقاهای متفاوتی در بازی وجود دارد که می توانید با توجه به استراتژی خود از آنها استفاده کنید. امپراطوری جنایتکارانه خود را توسعه دهید و تمام افراد شهر به سمت شما جذب شوند و نشان دهید بهترین مافیای شهر هستید. در بازی انواع مختلفی از نبردهاوجود دارد که می توانید شخصیت های خاص خود را برای مقابله با حریفان سخت تر انتخاب کنید و یا در مواقع دیگر باید خدمه های بیشتری را سازماندهی کنید تا به چمن بازیکنان دیگر حمله کنند و آنها را از بین ببرند. با بازیکنان دیگر از سراسر جهان برای رسیدن به اوج رقابت کنید. یا برای تشکیل یک جناح به آنها ملحق شوید یا برای سرنگونی آنها شرکت می کنید و با آنها مبارزه می کنید. ببینید چه کسی پدرخوانده بعدی می شود، اقدامات شما سرنوشت شما را تعیین می کند. پس با

در بازی The Grand Mafia چه چیزی را تجربه می کنید ؟


Grand Mafia به دلیل ترکیب کامل بازی‌های چندنفره آنلاین با عناصر استراتژیک شناخته شده است که می‌تواند یک بازی منتظر شما باشد. تبدیل شدن به یک رئیس بدنام مافیا و انجام ماموریت های بزرگ برای اداره کل جهان، احساس خوبی خواهد بود که فرصت تجربه آن را خواهید داشت. بیایید شخصیت اصلی را دنبال کنیم و به دنیایی پر از مرگ و خطر در پیش رو برویم.
فقط این نیست که شخصیت اصلی بازی به یک رئیس بدنام مافیا تبدیل می شود و به راحتی همه چیز را در کف دست خود می گیرد. همه چیز به همان ابتدا برمی گردد که او به تازگی به جرمی محکوم شده و موفق شده است با موفقیت فرار کند. او فرار نکرد، بلکه به دنبال انتقام از کسانی بود که عمداً می خواستند به او آسیب برسانند و تمام مناطقی را که قبلاً در اختیار داشت، پس بگیرند.

بازی The Grand Mafia اندروید


وقتی به مافیا بزرگ می آیید، نقش آن مرد قوی را بازی می کنید و به او در راه تحقق اهدافش کمک می کنید. چیزهایی که به زودی با آنها روبرو خواهید شد به هیچ وجه آسان نخواهد بود، اما با طرح های هوشمند، مطمئناً می توانید همه آنها را به سرعت حل کنید. اینکه آیا شخصیت اصلی ما می تواند در آن سال زنده بماند و انتقام بگیرد، پاسخ توسط شما تعیین خواهد شد.

رئیسی شوید که همه باید از او بترسند


شما شروع به کار روی هر مرحله از برنامه خواهید کرد تا به فردی تبدیل شوید که همه از صحبت کردن درباره او می ترسند. بازی از شما می‌خواهد که چابک باشید تا بتوانید استراتژی‌های عالی برای موقعیت‌هایی که باید با آن‌ها کنار بیایید، ارائه دهید. نه تنها این، بلکه با استراتژی‌های خوب، می‌توانید به راحتی تمام دنیا را به تنهایی دستکاری کنید.

برای گسترش روابط خود با شرکای بزرگ خارج از کشور قراردادهای تجاری می بندید، یا می توانید افراد مشهوری را به سمت خود جذب کنید. اگر تنها باشید بدون شک در خطر خواهید بود، اما اگر محافظان یا دستان قدرتمندی داشته باشید کار بسیار آسان تر خواهد بود. آنها در هر شرایطی از شما حمایت می کنند و به شما کمک می کنند زیرا دشمنان بیرون همیشه آماده هستند تا راهی برای نابودی شما بیابند.
از نظر قدرت کافی نیست، اما باید ثروت هنگفتی در اختیار داشته باشید تا بتوانید همه را به حرف های شما گوش دهند. با انجام خوب وظایف بازی می توان پاداش ها را به دست آورد. کارهای مختلف زیادی وجود دارد که به دسته های مختلف تقسیم می شوند که می توانید از بین آنها انتخاب کنید و کار بعدی این است که همه آنها را در کمترین زمان انجام دهید تا بتوانید درآمد زیادی برای خود به دست آورید.

نه تنها با انجام ماموریت ها، بلکه مکانی وجود خواهد داشت که بیش از پول به شما می دهد. می توانید به نقشه بروید و جعبه های منابع را جستجو کنید. در اینجا می توانید منابعی مانند سلاح، برخی کالاها یا فلزات را جمع آوری کنید. و به خصوص آنچه شما بیشتر می خواهید و نمی توانید نادیده بگیرید الماس و پول نقد است که نمی توانید برای همه آنها ارزش قائل شوید.

تبدیل شدن به یک رئیس بزرگ در دنیای مافیا؟ آیا تا به حال به آن فکر کرده اید یا نه، و اگر نه، The Grand Mafia بهترین تجربه ای را برای شما به ارمغان می آورد که در هیچ بازی دیگری نمی توانید پیدا کنید. نه تنها مکانی برای سرگرمی است، بلکه به شما کمک می کند تا بدانید فعالیت های پیرامون زندگی روزمره یک مافیا چگونه است. آیا واقعاً همان چیزی است که شما فکر می کنید یا همیشه با مرگ روبرو است؟

برخی از ویژگی های بازی The Grand Mafia اندروید :


- انتخاب از بین تعداد زیادی اراذل و اوباش
- ارتقای نیروهای وفادار خود
- شامل رویدادهای مختلف برای هر جناح
- استراتژی های قابل تنظیم
- سبک های مختلف مبارزه
- شرکت در مسابقات آنلاین جهانی

کاربران عزیز گت اندرویدتوجه داشته باشید :
- محتوای این بازی شامل خشونت (حمله و سایر صحنه های خونین)، زبان تند، شخصیت های بازی با پوشیدن لباس های نامناسب است.

همچنین ببینید: Flying Hero Rescue Robot Games


آموزش دانلود The Grand Mafia:

برای دانلود The Grand Mafia و نصب آن از سایت گت اندروید، مراحل زیر را دنبال کنید:

  1. وارد سایت گت اندروید شده و از بخش جستجو عبارت "The Grand Mafia" را تایپ کنید
  2. بر روی گزینه جستجو کلیک کنید تا آخرین نسخه برنامه The Grand Mafia برای شما نمایش داده شود.
  3. بر روی آیکون یا نام برنامه کلیک کنید تا وارد صفحه مربوط به برنامه شوید.
  4. در داخل صفحه روی گزینه "دانلود فایل نصبی اصلی با لینک مستقیم" کلیک کنید.

  5. مراحل نصب

  6. پس از اتمام دانلود ، روی گزینه نصب کلیک کنید.
  7. منتظر بمانید تا مراحل نصب به اتمام برسد.
  8. برنامه را اجرا کنید.
تغییرات نسخه جدید The Grand Mafia 1.2.108 اندروید

[New Content]
1. A new feature that allows players to share Underboss Specialties, Governor's Specialties, and Super Presets has been introduced.

[Optimizations and Adjustments]
1. The sorting of Enforcers in the switch Underboss interface has been optimized to match the order in the Enforcer interface.

[Fixed Content]
1. The issue where Collectibles unlocked for the first time with Tokens appears dimmer in the interface has been fixed.

خواندن ادامه مطلب

اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

com.yottagames.gameofmafia

تاریخ بروزرسانی:

22 اسفند 1402

آخرین ورژن:

1.2.108

حجم:

115 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 4.4+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید یا ایراد


لینک (های) دانلود The Grand Mafia

مافیای بزرگ The Grand Mafia تصاویر

دانلود بازی The Grand Mafia اندروید دانلود بازی The Grand Mafia اندروید دانلود بازی The Grand Mafia اندروید دانلود بازی The Grand Mafia اندروید دانلود بازی The Grand Mafia اندروید دانلود بازی The Grand Mafia اندروید دانلود بازی The Grand Mafia اندروید دانلود بازی The Grand Mafia اندروید
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.