Art of War 3:RTS strategy game
4.7
59352

Art of War 3:RTS strategy game

هنر جنگ 3

دانلود Art Of War 3: Modern PvP RTS v3.5.19 بازی استراتژیک هنر جنگ 3 اندروید

Art of War 3:RTS strategy game v3.5.19 – بازی استراتژیک آرت آف وار 3 اندروید


Art Of War 3: Modern PvP RTS یک بازی استراتژیک از استودیوی بازیسازی Gear Games می باشد که در مارکت اندروید بصورت رایگان منتشر شده است. شما باید به مبارزه با بازیکنان دیگر بپردازید و با اختراع تاکتیک های جدید و توسعه بخشیدن به استراتژی های خود پیروز شوید. همچنین پیاده نظام، وسایل نقلیه زمینی، نیروی دریایی، نیروی هوایی خود را ارتقا داده تا بتوانید در میدان جنگ بر دشمن برتری یابید و پیروز میدان باشید. پس طرف خود را انتخاب کنید و به همراه فرماندهان خود به مبارزه با طرف دیگر بپردازید و دشمنان خود را از بین ببرید.

در بازی Art Of War 3 چه چیزی را تجربه خواهید کرد ؟


Art of War 3 بازیکنان را در معرض تجربیات چالش برانگیز قرار می دهد زیرا آنها باید از پایگاه خود در برابر دشمنان دفاع کنند و برای تکمیل ماموریت تلاش کنند. در محیطی پوشیده از مه سیاه، بازیکن قادر خواهد بود پایگاه دشمن را پیدا کند و لحظه مناسب را برای نابودی آن انتخاب کند. هر دو طرف دارای عناصر دفاعی قوی هستند و بازیکنان می توانند نیروهای رزمی بیشتری را به نفع خود اضافه کنند. در واقع، ارتقاء برق را نمی توان به هیچ وجه نادیده گرفت.

بازی Art of War 3 اندروید


در نبردهای تاکتیکی هیجان انگیز شرکت کنید


در Art of War 3، بازیکنان در نبرد با ساختمان های از پیش ساخته شده ظاهر می شوند و وظیفه آنها یافتن راهی برای محافظت از پایگاه خود در برابر دشمنان است. در عین حال، ساختمان‌ها دارای ویژگی‌های متفاوتی شبیه به سایر بازی‌های استراتژیک هستند و در واقع برای پیروزی به شما کمک می‌کنند. شما می توانید از طریق صفحه آموزشی بازی با مکانیک این بازی آشنا شوید.

بازیکنان در یک صفحه آموزشی شرکت خواهند کرد و باید تمام عملیات مورد نیاز این بازی را انجام دهند. شما گیم پلی مناسب را درک خواهید کرد. در عین حال، بازیکنان می توانند از طریق یک چشم انداز از بالا به پایین، چیزها را با دقت مشاهده کنند و نقاط خطرناک را تشخیص دهند. این نقاط خطرناک اغلب با رنگ قرمز روی نقشه مشخص می شوند، بنابراین شما مراقب آنچه قرار است ظاهر شود باشید. بنابراین، مطمئناً نمی توانید چشم خود را از اتفاقات صفحه بازی بردارید.

دشمن را نابود کنید و پایگاه آنها را جستجو کنید


الزامات موجود در Art of War 3 کاملاً متنوع است که بازیکن می تواند تشخیص دهد و از آنجا راهی برای تکمیل صحیح آن پیدا خواهید کرد. همانطور که در بالا ذکر شد، ساختمان ها از قبل ساخته شده اند و شما یک پایگاه قدرت خاص برای مقاومت در برابر دشمنانی خواهید داشت که می خواهند به طور غیر منتظره حمله کنند. در عین حال، در طول بازی، بازیکنان باید مراقب چیزی باشند که در پشت مه ظاهر می شود زیرا ممکن است یک دشمن باشد.

مه سیاه در این بازی دارای خواصی مشابه با سایر بازی های استراتژیک است زیرا پایگاه دشمن این بازی را پوشش می دهد. بنابراین، هر حرکت مستلزم این است که بازیکن با دقت حرکت کند، یا در ابتدای صفحه بازی، بازیکن باید تقسیم کند که کدام واحدها از یک مسیر خاص محافظت می کنند. این کاملا ضروری است زیرا دشمنان می توانند از هر موقعیتی به پایگاه شما نفوذ کنند.

واحدهای ارتشی را که دارید کنترل کنید


یک نکته جالب در Art of War 3 این است که می توانید واحدهای مورد نظر خود را انتخاب کنید. هر کدام از این واحدها قدرت های کاملا متفاوتی دارند که می توانید آنها را کشف کنید. به طور خاص، سطح آموزش به شما امکان می‌دهد ببینید که چگونه دو تانک می‌توانند ناوگان کوچکی از تانک‌های دشمن را که تلاش می‌کنند به پایگاه شما نفوذ کنند، نابود کنند. علاوه بر این، با تعداد متنوعی از واحدهای مختلف، تاکتیک های هیجان انگیزی برای کمک به بازیکنان برای رفتن به سمت پیروزی ایجاد می کند.

علاوه بر واحدهایی که بازیکن در ابتدا پیدا می کند، می توانید با استفاده از منابع، واحدهای جدیدی اضافه کنید. شما از این پول برای کمک به ارتش برای قوی تر شدن استفاده خواهید کرد زیرا گاهی اوقات بازیکن مجبور است از پایگاه در برابر امواج بسیاری از حملات دشمن دفاع کند. در عین حال، نزدیک شدن به پایگاه دشمن یک چیز چالش برانگیز است زیرا هر دو طرف دارای ساختمان های دفاعی هستند که به طور مداوم به مهاجم حمله می کنند.

قدرت یگان رزمی را ارتقا دهید


هنگام تجربه Art of War 3، بازیکنان باید به قدرت برخی از واحدها اهمیت دهند زیرا می توان قدرت آنها را افزایش داد. این افزایش مربوط به تجهیزاتی است که آنها استفاده می کنند و شما فقط باید فلش سبز رنگی را ببینید که نشان می دهد امکان ارتقا وجود دارد. علاوه بر این، این ارتقا به خوبی از شخصیت در افزایش قدرت در نبرد پشتیبانی می کند و شخصیت در سطوح بالا برای شما کلید نابودی سریع دشمن خواهد بود.

بازیکنان نمی توانند چشم خود را از نبرد با دشمنان بردارند:
نبردهای تاکتیکی به طور مداوم رخ می دهد و بازیکنان را ملزم می کند تا از ساختمان ها و نیروها استفاده کنند تا کار را به خوبی انجام دهند.
دشمنان می توانند در هر مکانی ظاهر شوند و برای محافظت از پایگاه باید نقشه را مشاهده کنید تا ارتش را به درستی کنترل کنید.
بسیاری از نیروها و ساختمان ها می توانند نقش های تدافعی و تهاجمی را ایفا کنند که به بازیکنان کمک می کند تاکتیک ها را بهینه کنند و زمان حمله را انتخاب کنند.
نیروهای جدید برای افزایش قدرت شخصیت ظاهر می شوند، که زمانی قابل درک است که بازیکن به پایگاه دشمن حمله کند.
بازیکنان نمی توانند چشم خود را از مکانیک ارتقاء برخی از واحدها بردارند و تجهیزاتی که در اختیار دارند کاملاً بهبود یافته است.

برخی از ویژگی های بازی Art Of War 3: Modern PvP RTS اندروید :


کنترل هر یگان بصورت مستقیم
وجود جنگهای PVP بصورت ریل تایم با جزئیات گرافیکی خیره کننده
وجود انواع واحد ها و توانایی های تاکتیکی مختلف و ابداع استراتژی متنوع
وجود دو جناح درگیر با ویژگی های خاص خود
وجود انواع واحدهای منحصر به فرد با نقاط قوت و ضعف مختلف
وجود تعداد زیادی از انواع ارتقا واحد ها و ساختمان ها
انواع ماموریت های تک نفره برای هر جناح
گرافیک عالی و صداگذاری مهیج


خواندن ادامه مطلب

اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

com.geargames.aow

تاریخ بروزرسانی:

9 خرداد 1402

آخرین ورژن:

3.5.19

حجم:

138 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 4.4+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید یا ایراد


لینک (های) دانلود Art of War 3:RTS strategy game

ویدیوی معرفی و تریلر Art of War 3:RTS strategy game

هنر جنگ 3 Art of War 3:RTS strategy game تصاویر

دانلود بازی Art Of War 3 Modern PvP RTS اندروید دانلود بازی Art Of War 3 Modern PvP RTS اندروید دانلود بازی Art Of War 3 Modern PvP RTS اندروید دانلود بازی Art Of War 3 Modern PvP RTS اندروید دانلود بازی Art Of War 3 Modern PvP RTS اندروید دانلود بازی Art Of War 3 Modern PvP RTS اندروید دانلود بازی Art Of War 3 Modern PvP RTS اندروید دانلود بازی Art Of War 3 Modern PvP RTS اندروید
 1. 11 شهریور 1400 16:50
  نپسندیدم +3 پسندیدم
  مهمان جواد | ميهمان
  بازی عادلانه ای نیست خیلی مواقع به احتمال زیاد بازی ممکنه به نفع یکی از حریف ها میشه یا شاید تقلبهایی میشه کرد و زمان را دور زد که خیل ها بلد نیستند. گاهی حریف در مدت خیلی کوتاهی به تعداد زیادی سرباز و سوار نظام سبک و سنگین مجهز میشه که شک میکنی بازی بین دو حریف همزمان شروع شده!!! آخرین باری که بازی کردم برای ضربه نهایی به اردوگاه پوکیده حریف نیروها را جمع آوری کردم که خیلی عجیب در بین مسیر با سطح ۳ سوار نظام دشمن که تعدادشون خیلی بود مواجه شدم که البته شکست هم خوردند و مسیر را ادامه دادم دیدم به اندازه همون تعداد باز سوار نظام ساخته!!! انگار بازی هک شده بود. من اردوگاهشو نابود کرده بودم ساختمان پول سازی، نیروگاه، تانک سازی همه را زده بودم چطوری در این مدت کوتا تجدید قوا کرد این همه سواره نظام سبک و سنگین را از کجا آورد؟؟ گاهی بازی شروع نشده حریف هواپیما داره!!

 2. 25 آذر 1398 21:32
  نپسندیدم +6 پسندیدم
  مهمان پیمان | ميهمان
  پس مود شوش کووو

  1. آریا
   آفلاین 26 آذر 1398 23:32
   نپسندیدم +2 پسندیدم
   Arya | مدير کل
   فعلا نسخه مود نداره


   --------------------

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.