امروز : یکشنبه، 17 فروردین 1399

آموزش ساخت شماره مجازی برای تلگرام با nextplus

1396.12.9 Raven 118770 بازدید 0 نظر

در این مطلب از گت اندروید ، قصد آموزش ساخت شماره مجازی تلگرام را برای شما داریم . از مشکلاتی که امروزه خیلی از کاربران تلگرام یا برنامه های مسنجر و چت مشابه درگیر آن هستند ، این است که به دلایل مختلف نمیخواهند در این برنامه ها از شماره موبایل اصلی خود برای ثبت نام استفاده کنند.

یا اینکه میخواهند به طور مثال چند اکانت تلگرام بسازند و به شماره های مختلف دیگری نیاز دارند . بهترین راه حل مشکل این افراد ساخت شماره مجازی است.این کار علاوه بر رایگان بودن نامحدود و بی خطر نیز میباشد.

در این پست ما به آموزش کامل ساخت شماره مجازی برای ساخت تلگرام و … میپردازیم.

برنامه های متعددی برای ساخت شماره مجازی وجود دارد که یکی از محبوب ترین و بهترین آنها ، برنامه ساخت شماره مجازی Nextplus میباشد .

در این آموزش ما ساخت شماره مجازی با آخرین نسخه برنامه Nextplus را نشان میدهیم.

مراحل ساخت شماره مجازی با نکست پلاس

در مرحله اول ، شما باید برنامه NextPlus رو برای سیستم عامل مورد نظرتون دانلود کنید .

دانلود NextPlus از GetAndroid برای اندروید

دانلود NextPlus از Play Store برای اندروید

دانلود NextPlus از Apple Store برای ios و آیفون


1- پس از دانلود نکست پلاس، وارد برنامه شده و مطابق عکس روی SIGN UP کلیک کنید.2- حالا شما باید مطابق شکل ، اطلاعات خودتون رو وارد کنید تا جلوی هر فیلد تیک سبز رنگ هم بیاد .

بعدش روی دکمه ی SIGN UP کلیک کنید.
3- حالا باید بسته به سرعت اینترنتتون ، بین 5 تا 30 ثانیه صبر کنید تا اکانت nextplus شما ایجاد شود.4- حالا اکانت nextplus شما ساخته شده .

اکنون مطابق شکل روی گزینه ی بالا سمت راست کلیک کنید تا وارد بخش تنظیمات نکست پلاس بشید.5- بعدش هم مطابق شکل روی گزینه “Tap to get your free Nextplus number” کلیک کنید.
6- حالا باید یکی از ایالات را انتخاب کنید. بعد از انتخاب یکی از ایالت ها به طور دلخواه ، باید یکی از کد های منطقه ای را به طور دلخواه انتخاب کنید. توجه کنید که فرق خاصی بین این گزینه های نیست و هر کدام را که میخواهید میتوانید انتخاب کنید. بعد از انتخاب گزینه های دلخواه ، حالا دکمه ی “Get a Custom number” را لمس کنید.
7- تبریک میگوییم! شماره مجازی آمریکایی شما حاضر است.هم اکنون میتوانید با این شماره در برنامه های مثل تلگرام ، واتساپ و … ثبت نام کنید. پیغام های ارسالی به این شماره مجازی شما در بخش Messages برنامه موجود است.

این شماره در برنامه نکست پلاس میماند اما توصیه میکنیم آن را در جای دیگری نیز ذخیره کنید.

شما با استفاده از این شماره مجازی ، میتوانید به دوستان و contact هایتان ، message و زنگ نیز بزنید.


پیش از استفاده از این آموزش برای ساختن شماره مجازی توجه کنید که تلگرام اخیرا شماره های مجازی را تشخیص میدهد و پس از ساخت اکانت تلگرام متوجه خواهید شد که اکانت شما ریپورت بوده و برای حل این مشکل میتوانید از آموزش رفع ریپورت تلگرام استفاده کنین


ضمنا توصیه میشود که بعد از ساخت اکانت تلگرام با شماره مجازی حتما از قابلیت two-step verification استفاده کنید زیرا اگر شماره شما حذف شود احتمال دارد که nextplus شماره شمارا به شخص دیگری ارائه دهد!