Sweat: Fitness App For Women
4.6
1,508

Sweat: Fitness App For Women

بدنسازی زنان در خانه
ورژن6.35 توسط Sweat
بیش از 50 هزار نصب در گوگل پلی
مناسب همه سنین

دانلود SWEAT v6.35 برنامه بدنسازی بانوان برای کاهش وزن در خانه اندروید

نسخه Premium با تمام امکانات در دسترس

با برنامه بدنسازی بانوان برای کاهش وزن در خانه اندروید

Sweat: Fitness App For Women

در خانه با بزرگ ترین جامعه بدنسازی زنان در سراسر جهان کار کنید. انگیزه تناسب اندام مورد نیاز خود را با SWEAT ، برنامه آموزش شخصی شامل Kayla Itines و مربیان زن نخبه بدست آورید. با مربیان Kayla Itines ، Kelsey Wells ، Chontel Duncan ، Stephanie Sanzo و Sjana Elise Earp در خانه تمرین کنید. با

برنامه بدنسازی بانوان برای کاهش وزن در خانه اندروید

به میلیون ها زن در ماموریت SWEAT بپیوندید تا به زنان کمک کنند تا بهترین زندگی خود را از طریق سلامتی و تناسب اندام بگذرانند. شما می توانید همه راهنماهای تغذیه و پشتیبانی را در برنامه SWEAT قرار دهید. SWEAT میزبان برنامه هایی از مربیان شخصی زن کلاس در سطح جهانی است. برنامه BBG Kayla Itines برای تمرین در منزل مناسب است و شامل تمرینات فشار سنجی با شدت بالا با استفاده از حداقل تجهیزات است. BBG شامل 8 هفته تمرین کم شدت و کم تحرک دیگر برای ایجاد یک تناسب اندام پایه است. BBG Stronger از Kayla تمرینات مربوط به وزن بدن و تجهیزات بدنسازی را در تمرینات با شدت زیاد 28 دقیقه ای انجام می دهد تا زنان با اطمینان بتوانند وارد ورزشگاه شوند. برنامه پس از بارداری کایلا از مادران برای بازسازی قدرت و تناسب اندام خود پس از تولد نوزاد پشتیبانی می کند. برنامه های تمرین وزنه برداری Kelsey Wells در خانه و PWR شامل تمرینات مقاومتی در خانه و ورزش مبتنی بر سالن ورزشی است که زنان برای ساخت عضله لاغر ، سوزاندن چربی و افزایش تناسب اندام کلی می توانند انجام دهند. برنامه پس از بارداری کلسی ولز از تمرینات مقاومتی طراحی شده برای افزایش استحکام اصلی و بهبود وضعیت استقرار مادران استفاده می کند. برنامه LIFTING at Home استفانی سانزو برای خانم هایی که می خواهند در خانه وزنه برداری کنند ، یا مبتدیانی که می خواهند در خانه با حداقل تجهیزات کار کنند ، ایده آل است. برنامه توانمندسازی BUILD Stephanie Sanzo برای خانمهایی که مایل به بهبود عملکرد بالابری هستند مناسب است. قدرت و تمرینات با شدت زیاد Chontel Duncan at Home & FIERCE برای خانم هایی که مایل به سوزاندن چربی و افزایش تناسب اندام هستند ایده آل است. برنامه یوگا Sjana Earp شامل مقاومت به سبک Vinyasa و جریان های ریکاوری مبتنی بر یین برای بهبود انعطاف پذیری و استقامت است. این برنامه بدنسازی بانوان برای کاهش وزن در خانه اندروید در 8 زبان شامل انگلیسی ، آلمانی ، فرانسوی ، ایتالیایی ، اسپانیایی ، پرتغالی ، هلندی و چینی موجود است.

ویژگی های برنامه SWEAT: Kayla Itsines Fitness اندروید:
ردیابی تناسب اندام - برنامه ریزی تمرین و بدنسازی
برنامه ریز که برنامه ریزی تمرینات هفتگی شما را آسان می کند
تمرین با تمرینات آسان در زمینه مقاومت ، چالش ، خنک شدن ، توانبخشی و قلبی
تمرینات هدفمند ، چالش های تناسب اندام جدید و نشانه های صوتی در حال حاضر گنجانده شده است.
تمرینات مبتنی بر بدنسازی ، از جمله برنامه های تمرین وزنه برداری
صدها دستور العمل و آموزش تغذیه
انگیزه ردیابی و تناسب اندام

آپدیت نسخه Sweat: Fitness App For Women 6.35 اندروید
Thanks to your feedback, the Sweat and #SWK (formally BBG) community can now enjoy continued updates throughout the app to make it even better.

This update brings you:

- A new 6 week Energising HIIT program from Fleur East.

Love Sweat? Rate us 5 stars and share your love with the community.
خواندن ادامه مطلب
اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

com.kaylaitsines.sweatwithkayla

تاریخ بروزرسانی:

شنبه 22 مرداد 1401

آخرین ورژن:

6.35

حجم:

63 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 5.0+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید یا ایراد

تصاویر Sweat: Fitness App For Women

دانلود SWEAT Kayla Itsines Fitness اندروید دانلود SWEAT Kayla Itsines Fitness اندروید دانلود SWEAT Kayla Itsines Fitness اندروید
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.