Albion Online
4.2
7820

Albion Online

آلبیون آنلاین

دانلود Albion Online v1.24.011.270102 بازی نقش آفرینی PvP آلبیون آنلاین اندروید

Albion Online v1.24.011.270102 – دانلود آپدیت جدید بازی نقش آفرینی آلبیون آنلاین اندروید

ویدیوی معرفی و تریلر Albion Online

Albion Online یک بازی نقش آفرینی از استودیوی بازیسازی Sandbox Interactive GmbH می باشد. در یک دنیای باز و گسترده، در نبردهای هاردکور PvE و PvP شرکت کنید و با بازیکنان دیگر مبارزه کنید. به کاوش در جهان بپردازید و آن را کشف کنید. با ماجراجویان دیگر در جنگ های دنیای باز و میدان های نبرد هیجان انگیز شرکت کنید و سرزمین های دیگر را فتح کنید و برای کشت محصولات مختلف و پرورش دادن حیوانات، پناهگاهی برای خود بسازید.
در یک جهان وسیع به کاوش بپردازید و پنج نوع بیوم زنده را کشف کنید و مواد خام مورد نیاز خود برای ساخت ابزار و آیتم های مختلف را در دریاچه ها و یا اقیانوس ها جمع آوری کنید. ماهی صید کنید و در سیاه چال ها با دشمنان قدرتمند مبارزه کنید و لوازم باارزش و پاداش های بسیاری کسب کنید. مسیرهای همیشه در حال تغییری که در مناطق دور دست می باشد را کشف کنید.
در نبردهای PvP شرکت کنید و برای جمع آوری آیتم های با ارزش و غارت های بیشتر به مناطق امن تر بروید. مهارت های رزمی خود را توسعه دهید و آنها را رتبه بندی کنید و در هنگام مبارزه از آنها استفاده کنید تا پیروز شوید. در نبردهای 1v1 در سیاه چال ها و یا 5v5 در میدان نبرد شرکت کنید.
اقتصاد موجود در بازی، بازیکن محور می باشد یعنی از ابزارها و لباس‌ های اولیه گرفته تا زره‌ها و سلاح‌های قدرتمند، تقریباً همه آیتم‌های بازی توسط بازیکنان با استفاده از منابعی که جمع‌آوری شده توسط بازیکنان ساخته می‌شوند. تمام اینها نیز در ساختمان‌ هایی که توسط بازیکنان ساخته‌ شده ایجاد می شود. در بازارهای محلی در سراسر جهان آلبیون بخرید، بفروشید و تجارت کنید و ثروت خود را افزایش دهید.
در Albion Online هنگام مبارزه سلاح ها و زره هایی را که استفاده می کنید مهارت های شما را مشخص می کند و برای اینکه سبک بازی خود را تغییر دهید به آسانی می توانید، تجهیزات خود را تغییر و یا تعویض کنید. مهارت های شخصیت خود را با ساخت آیتم های جدید و یا استفاده از تجهیزات جدید تقویت کنید.
در بازی Albion Online با شش جناح مختلف رو به رو می شوید که هر کدام دارای دشمنان منحصر به فردی هستند که به یک استراتژی خاصی نیاز دارند. در سفرهای گروهی و یا انفرادی شرکت کنید و با شیاطین و سایر بازیکنان رو به رو شوید.
به یک انجمن بپیوندید و سرزمین خود را در آلبیون بسازید و برای دسترسی به منابع باور نکردنی قلمروهایی را درخواست کنید. پناهگاه بسازید و پیشرفت خود را در مقابل سایر اصناف در سراسر جهان بر روی تابلوی امتیازات پیگیری کنید. به یک جناح در شهر بپیوندید و در کمپین های جناحی در سراسر قاره شرکت کنید.
همچنین شما باید در Albion Online یک قطعه از شهر یا یک جزیره خصوصی را برای خود ایجاد کنید. محصولات زراعی پرورش دهید، دام های خود را پرورش دهید و اسباب کشی کنید و ایستگاه های برای ابزار و صنایع دستی بسازید. خانه خود را با مبلمان، غنائم و صندوقچه های سفارشی کنید و کارگرانی را استخدام کنید تا برای شما به جمع آوری منابع و مواد خام بپردازند و ابزارهای مورد نیاز شما را بسازند.

برخی از ویژگی های بازی Albion Online اندروید :


- کاوش در یک جهان وسیع
- جمع آوری آیتم های و منابع مختلف
- وجود انواع دشمنان منحصر به فرد
- پرورش دادن محصولات زراعی و دام های خود
- استخدام کردن کارگران

نقد و بررسی


Albion Online یک MMORPG فانتزی است که قبلاً برای رایانه شخصی در دسترس بود، اما اکنون به اندروید و iOS با بازی کراس پلتفرم منتقل شده است. این بازی به همراه سایر عناصری که به تجربه کلی گیم پلی می‌افزایند، دارای تجربه‌های داستانی و دنیای باز خود است. در اینجا در این مقاله به بررسی Albion Online می پردازیم و اولین برداشت های خود را از بازی به اشتراک می گذاریم.

این بازی ظاهر و احساس یک MMORPG کلاسیک را دارد و خود را به این شکل نشان می دهد. اما اولین چیزی که پس از راه اندازی بازی متوجه می شود رابط کاربری است. که متأسفانه به نظر می رسد که برای نمایشگرهای بزرگتر ساخته شده است، اما به اندازه صفحه نمایش موبایل کوچک شده است. همه چیز به طرز وحشتناکی کوچک به نظر می رسد و فقط دور زدن آن سخت است. رابط کاربری همیشه یک عامل تعیین کننده است و این بازی به اندازه کافی روی آن تمرکز نکرده است.

بازی Albion Online


Albion Online Mobile یک تجربه شسته و رفته مانند جعبه شنی ارائه می دهد


با شروع بررسی، در Albion Online، فراتر از رابط کاربری ناامید کننده، گیم پلی در واقع بسیار خوب است! این بازی ممکن است برخی از کاربران را با سبک گیم پلی خود به روزهای OG MMOs بازگرداند. دوربین به سمت شما کشیده می‌شود و با ایجاد منابع مورد نیاز برای سفرتان، در شروع کار هدایت می‌شوید. بازی به آرامی شروع می شود و شما فقط برای انجام کارهای مبتدی به اطراف می پردازید و پس از آن، هنگامی که درک کردید کارها در بازی چگونه کار می کنند، می توانید به اطراف بروید و کارهایی را برای خودتان انجام دهید. همچنین در همان ابتدای بازی، سفارشی‌سازی کاراکتر وجود دارد، اما مشکلات رابط کاربری در اینجا نیز ظاهر می‌شوند، زیرا دکمه‌های تغییر ظاهر شخصیت شما بسیار کوچک بودند.

سندباکس MMORPG


همانطور که قبلا ذکر شد، بازی دارای مقداری افسانه است و گیم پلی بازی عمدتاً آن را توجیه می کند. مانند اکثر بازی‌های RPG، بازیکنان آنقدر متوجه این موضوع نمی‌شوند و به احتمال زیاد توسط بازی و تمام کردن اهدافی که بازی در اختیار شما قرار می‌دهد جذب می‌شوند. از نقطه ای به نقطه دیگر سفر می کنید، قفل مناطق جدیدتر را باز می کنید و فرصتی برای کاوش و نگاه کردن به اطراف پیدا می کنید. در حالی که گاهی ممکن است کمی خطی به نظر برسد، فضایی برای کاوش و درک عمیق‌تر وجود دارد.

ساعت ها صرف بازی در یک نبرد جذاب کنید


در حالی که بازی واقعاً چیز زیادی در گیم پلی PvE ندارد، گیم پلی PvP و تعامل زیادی با سایر بازیکنان وجود دارد که واقعاً خوب است زیرا این یکی از نقاط اصلی فروش بازی است. حرکت به سمت بازی ممکن است گاهی اوقات احساس ناراحتی کند، به خصوص پس از اتمام بازی با دادن منابع زیادی برای مبتدی بودن به شما و سپس شما را در معرض دنیایی قرار می دهد که در آن کمبود شدید منابع مورد نیاز شما وجود دارد و تنها راه موفقیت این است. برای ساعت های طولانی آسیاب شود.

گیم پلی Albion Online


معمولاً این MMORPG ها به این صورت است و معمولاً برای این است که شما پول واقعی را در بازی سرمایه گذاری کنید (در ادامه در مورد آن بیشتر توضیح خواهیم داد). به طور کلی، در حالی که گیم پلی بازی سخت می شود، خسته کننده نمی شود و کارهای زیادی وجود دارد که بازیکنان می توانند به میل خود انجام دهند. مکانیک‌ها و ویژگی‌های گیم‌پلی مختلفی وجود دارد که عادت کردن به آن‌ها مدتی طول می‌کشد.

گیم پلی albion online


این بازی یک سبک هنری کم پلی با چند انیمیشن شگفت انگیز ارائه می دهد


سبک گرافیکی آن بسیار شبیه به سایر عناوین کلاسیک MMORPG است و بسیار مناسب به نظر می رسد. با این حال، چند اشکال گرافیکی مشاهده شد، اما جدای از آن، گیم پلی بازی با گرافیک بازی بهتر شده است. صدا نیز بد نیست، اما اگر از نزدیک به گام‌های پخش‌کننده و صداهای دیگر مانند آن گوش می‌دهید، اشکالات صوتی نیز وجود دارد و همه چیز خیلی روان نیست.

بررسی آنلاین آلبیون


به عنوان مثال، گاهی اوقات راه رفتن روی یک سکوی چوبی صدایی مشابه راه رفتن در مسیر شنی یا خاکی می داد. برای آن دسته از بازیکنانی که تجربه گیم پلی آنها به جزئیات بستگی دارد، این قطعا یک مشکل است. به غیر از آن، هیچ مشکل مهم بصری یا شنیداری دیگری وجود نداشت.

رابط کاربری بسیار کوچک است اما با کنترل های مناسب ارائه می شود


حالا کنترل ها خوب است. شاید برخی از دکمه‌ها کمی کوچک باشند، اما عادت کردن به آنها واقعاً سخت نیست. UI جدا از آن عالی نیست. همه چیز به این ختم می شود که به نظر می رسد نسخه کوچکتری از نسخه رایانه شخصی بازی است و خیلی خوب کار نمی کند. اکثر دکمه‌ها واقعا کوچک هستند و اشتباه کلیک می‌کنند یا اصلاً نمی‌توان دکمه‌ای را پیدا کرد، چیزی است که به طور مرتب اتفاق می‌افتد. این کاملاً چیزی است که نیاز به کار زیادی دارد.


برای غلبه بر هر نوع IAP، بازی را بخرید


این بازی اصلاً تبلیغات مزاحم ندارد، بنابراین این یک چیز بسیار جالب است. اما این بازی حق بیمه ای را به سمت شما می کشد که در اصل راهی برای غلبه بر گیم پلی خسته کننده و طاقت فرسا است که در وهله اول وجود دارد تا بازیکنان را وادار به پرداخت با پول واقعی برای پیشرفت سریع تر و با سرعت عادی تر کند.

جمع بندی


Albion Online عنوانی بسیار شناخته شده با گیم پلی بسیار خوب است. این نسخه از بازی از نظر گیم پلی نیز بسیار خوب است، اما مشکلات رابط کاربری و طبیعت خنده دار به نوعی بر تجربه کلی تأثیر می گذارد. با این حال، با برخی از ترفندها، می توان بازی را بسیار بهبود بخشید و برای طرفداران MMORPG کلاسیک بسیار لذت بخش کرد.

همچنین ببینید: Destiny Summoner بازی نقش آفرینی سرنوشت احضارکننده


آموزش دانلود Albion Online:

برای دانلود Albion Online و نصب آن از سایت گت اندروید، مراحل زیر را دنبال کنید:

  1. وارد سایت گت اندروید شده و از بخش جستجو عبارت "Albion Online" را تایپ کنید
  2. بر روی گزینه جستجو کلیک کنید تا آخرین نسخه برنامه Albion Online برای شما نمایش داده شود.
  3. بر روی آیکون یا نام برنامه کلیک کنید تا وارد صفحه مربوط به برنامه شوید.
  4. در داخل صفحه روی گزینه "دانلود فایل نصبی اصلی با لینک مستقیم" کلیک کنید.

  5. مراحل نصب

  6. پس از اتمام دانلود ، روی گزینه نصب کلیک کنید.
  7. منتظر بمانید تا مراحل نصب به اتمام برسد.
  8. برنامه را اجرا کنید.
تغییرات نسخه جدید Albion Online 1.24.011.270102 اندروید

- Fixed issue with minimap sometimes displaying incorrectly when Tracking
- Fixed issue where client would sometimes crash directly after starting
- Fixed issue where Power Vortices and Power Cores would sometimes not display on World Map

خواندن ادامه مطلب
اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

com.albiononline

تاریخ بروزرسانی:

6 بهمن 1402

آخرین ورژن:

1.24.011.270102

حجم:

160 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 8.0+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید یا ایراد


آلبیون آنلاین Albion Online تصاویر

دانلود بازی Albion Online اندروید دانلود بازی Albion Online اندروید دانلود بازی Albion Online اندروید دانلود بازی Albion Online اندروید دانلود بازی Albion Online اندروید دانلود بازی Albion Online اندروید دانلود بازی Albion Online اندروید دانلود بازی Albion Online اندروید
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.