چگونه در اینستاگرام افراد را محدود یا رستریکت کنیم

نویسنده: mjomrani | 2428 بازدید
7 فروردین 1399

محدود کردن یا

رستریکت کاربران اینستاگرام

یکی از قابلیت های بسیار مفید این شبکه محبوب در مقابله با توهین ها و نظرات منفی است. فرض کنید شخصی زیر یکی از پست های شما کامنتی توهین آمیز نوشته است. حال اگر اکانت او را مسدود کنید از این به بعد کامنت های این شخص برایتان به صورت Mute ظاهر میشود و شما میتوانید در صورت تمایل روی کامنت او ضربه بزنید و آن را مشاهده کنید. حال اگر تمایل داشتید میتوانید کامنت او را تایید کنید تا بقیه ی اشخاص هم بتوانند کامنت او را ببینند. حال اگر برای شما سوال است که

چگونه در اینستاگرام افراد را محدود یا رستریکت کنیم

این آموزش را دنبال کنید.
برای محدود کردن یک شخص در اینستاگرام به چند روش میتوانیم عمل کنیم.
در روش اول به پروفایل شخص مورد نظر رفته و روی سه نقطه در بالای تصویر کلیک میکنیم. حال کافی است گزینه ی Restrict را بزنید
چگونه در اینستاگرام افراد را محدود کنیم


در روش بعدی که از طریق بخش کامنت ها میتوانید این کار را انجام دهید کافی است روی کامنت فرد مورد نظر بزنید. سپس با کلیک روی آیکون تعجب در بالای صفحه اقدام به محدود کردن او کنید.
چگونه در اینستاگرام افراد را محدود کنیم


در روش سوم از قسمت تنظیمات وارد بخش و روی privacy کلیک کینیم. در مرحله بعد گزینه ی Restricted Account را میزنیم و Qontinue را انتخاب میکنیم.
چگونه در اینستاگرام افراد را محدود کنیم


حال کافی است آیدی شخص مورد نظر را وارد کنیم و او را محدود کنیم.
چگونه در اینستاگرام افراد را محدود کنیم


توجه داشته باشید که در این روش شخص بلاک نمیشود و هر وقت که خواستید مسدودیت او را از میان بردارید کافی است به همین مراحل بروید و گزینه Unrestrict را بزنید.

بیشتر بخوانید:

دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.