آموزش تصویری ریپورت اکانت در اینستاگرام

نویسنده: Arya | 9089 بازدید
21 فروردین 1399

اگر شما هم یک پیج مخاطب در اینستاگرام داشته باشید احتمالا بعد از مدتی افراد شروع میکنند به کپی برداری از پست های شما و یا ساختن پیج فیک به نام شما. این کار باعث میشود افراد مختلف نتوانند شما را به راحتی در اینستاگرام پیدا کنند و یا به اسم شما شروع به کلاه برداری از افراد مختلف کنند. در این حالت شما میتوانید پیج مورد نظر را ریپورت کنید تا اینستاگرام اقدام به بستن و مسدود کردن صفحه ی مورد نظر کند. امروز قصد داریم به شما

آموزش تصویری ریپورت اکانت در اینستاگرام

را یاد دهیم .
برای اینکه بتوانید پیج های فیکی که به اسم ما ساخته شده اند را حذف کنیم کافی است وارد صفحه ی اصلی پیج مورد نظر شویم. حال روی سه نقطه ی مشخص شده در تصویر کلیک میکنم و گزینه ی Report را میزنیم.
آموزش حذف پیج فیک در اینستاگرام


در قدم بعدی گزینه ی Its Inappropriate را انتخاب کنید و سپس Its Pretending To Be Someone Eles که به معنی تظاهر میکند شخص دیگری است را بزنید.
آموزش حذف پیج فیک در اینستاگرام


در قسمت بعدی از شما پرسیده میشود که این حساب تظاهر میکند چه کسی است؟ و اگر این حساب برای شما پیج فک ساخته است گزینه ی Me را بزنید و گزارش را ارسال کنید و منتظر جوابیه ی اینستاگرام باشید.
آموزش حذف پیج فیک در اینستاگرام


اگر پیج فیک برای شخص دیگری ساخته شده است از گزینه های دو و سه برای گزارش فیک بودن اکانت استفاده کنید.

چند نفر باید ریپورت کنن تا پیج و اکانت اینستاگرام بسته بشه ؟


تعداد ریپورت مهم نیست ، حتی اگر یک نفر دقیق و منطقی ریپورت کند ممکن است اینستاگرام ترتیب اثر داده و پیج مورد نظر را بلاک کند، ممکن هم هست حتی با صدها ریپورت با دلایل غیرواقعی انجام پذیرد و آن پیج مسدود نشود.

بیشتر بخوانید:

دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.