باربارین Barbarian (بربر ها)اولین سامانه مدیریت خانواده و مراقبت از خانواده در فضای مجازی در ایران
- موقعیت لحظه ای و مسیر یابی خطی
- گزارش عملکرد در شبکه های اجتماعی
- تلگرام ، واتس اپ ، اینستاگرام ، لاین
- مدیریت دسترسی به وب سایتها
- امکان فیلترینگ تماس ها و پیامک ها
- و ده ها قابلیت کاربردی دیگر

دانلود نرم افزاربازی رایگان بیلیارد ایرانی هشت
امکان بازی یک به یک با کاربران ایرانی
امکان بازی با دوستان خود
همراه با مسابقات (تورنامنت های) میلیونی درون بازی به صورت ماهیانه
و چندین امکانات جذاب دیگر
امکان نصب بر روی سیستم عامل اندروید
دارای مجوز رسمی از بنیاد بازی های رایانه ای
دانلود نسخه اندرویدباربارین Barbarian (بربر ها)

باربارین ها جنگجویانی نترس و بی باک با اتکا بر عضلات قوی و سبیل فوق العاده خود در روستاهای دشمن به ویران گری و انتقام می پردازند. گروه از باربارین ها را در قبیله دشمن آزاد کنید و از جنگیدن آنها لذت ببرید.
اگر شما می خواهید از گروهی از بازبازین ها (Barbarian) برای تخریب دیوار دشمن استفاده کنید، بهتر است بجای رها کردن همه ی آنها به صورت یکباره، ابتدا یکی از آنها را رها کنید تا اگر تله ای داشت همه ی سربازان شما درگیر آن نشوند و پس از اینکه آن سرباز شروع به تخریب دیوار کرد، سپس همه ی باربارین ها را رها کنید. با این کار همه ی باربارین ها به یک واحد دیوار حمله می کنند.
باربارین ها (Barbarian) برای نفوذ به دیوار های دشمن ضعیف هستند و اگر از استراتژی بالا استفاده نشود، گروهی از آنه به یک دیوار ضربه نمی زنند و معمولا پخش می شوند. بهتر است برای عبور از دیوار ها از دیوارشکن (Wall Breaker) و یا نیروهای قوی تر استفاده شود.
معمولا برای حمایت از باربارین ها در جنگ، از کماندار (Archer) و غول (Giant) استفاده می شود.
برای اینکه در حمله از نابود شدن یکباره همه باربارین ها به وسیله شلیک ها انفجاری خمپاره انداز (Mortar) و برج جادوگر (Wizard Tower) و .. جلوگیری کنید، می توانید آنها را به صورت پراکنده در روستای دشمن رها کنید.
درست است که گروهی از باربارین ها (Barbarian) در مسیرشان همه چیز را سریعا نابود می کنند ولی آنها در زیر آتش های سنگین و انفجاری دشمن زیاد دوام نمی آورند.
باربارین ها هدف مورد علاقه ای ندارند و به نزدیک ترین ساختمان حمله می کنند.
یک باربارین هم برای نابود کردن خمپاره انداز بی دفاع دشمن هم کافیست، زیرا خمپاره انداز نیروهای نزدیک خود را نمی تواند بزند.
باربارین ها (Barbarian) به همراه کمانداران به صورت گروهی برای زدن پادشاه باربارین ها (Barbarian King) و یا ملکه کماندار (Archer Queen) مناسب هستند. زیرا هزینه و زمان ساخت این نیرو ها کم و بصرفه است.

باربارین Barbarian (بربر ها)
تله فنری | Spring Trap اندروید پادشاه باربارین ها | Barbarian King اندروید طلسم پرش | Jump spell اندروید دیوار شکن | Wall Breaker اندروید غول | Giant اندروید کماندار | Archer اندروید