Sworkit Fitness – Workouts & Exercise Plans App
4.1
886

Sworkit Fitness – Workouts & Exercise Plans App

برنامه تمرینی تناسب اندام Sworkit

دانلود Sworkit Personalized Workouts v10.11.2 نرم افزار تناسب اندام اندروید

نسخه پرمیوم با تمام امکانات در دسترس


Sworkit Fitness – Workouts & Exercise Plans App

یک برنامه تناسب اندام می باشد که با آن درد، حس ناامیدی و پیری، حس بی تحرک بودن را فراموش خواهید کرد. با این برنامه قرار است زندگی خود را سالم تر کرده و کنترل بدن و تناسب آن را به عهده بگیرید. برای تناسب اندامتان لازم نیست حتما به باشگاه مراجعه کنید، شما می توانید با سیستم تمرین در خانه و در حال حرکت این برنامه به شکل و تناسب شگفت انگیزی برسید. میلیون ها نفر موافق این موضوع هستند و از Sworkit برای زندگی سالم تر استفاده کرده اند. این برنامه تقریبا 100 میلیون تمرین را برای شما تهیه کرده و با یک مطالعه دانشگاهی شماره 1 را ارزیابی کرده است که برنامه های تناسب اندام را برای ایمنی ، توانایی کمک به افراد در پیشرفت سطح تناسب اندام ، اثربخشی تمرینات و سایر علوم ارزیابی کند - رهنمودهای تنظیم شده توسط ACSM (کالج پزشکی ورزشی آمریکا). ناگفته نماند، این برنامه برای همه افراد، از مبتدی گرفته تا ورزشکاران مناسب می باشد. این که آیا شما به دنبال کاهش وزن ، افزایش وزن ، افزایش عضلات ، انعطاف پذیری خود و یا بالا بردن استقامت خود هستید ، Sworkit برای شما اینجاست. الگوریتم برنامه تمرین شما را در زمانی که انجام می دهید به شما می دهد. 5 دقیقه؟ یا کامل شما در 45 دقیقه؟ تمرین بدون تجهیزات؟ همه و همه در برنامه Sworkit Fitness. سیستم تناسب اندام Sworkit برای افرادی است که دارای آمادگی جسمانی هستند ، و می خواهند عادت های فعلی تناسب اندام خود را تکمیل کنند ، یا به طور حرفه ای در باشگاه ها تمرین می کنند کاملا مناسب است. یکی از برنامه های 6 هفتگی را که از طریق سطوح پیشرفته تا مبتدی طراحی شده است ، Leaner ، Fitter یا Stronger دریافت کنید. کاهش وزن ، HIIT ، Tabata ، قلبی ، قدرت ، یوگا و Pilates تمرینات همه در این جا هستند.

ویژگی های برنامه Sworkit Fitness – Workouts & Exercise Plans App اندروید :
- بیش از 800 تمرین وزنی بدن
- سطوح از مبتدی تا پیشرفته
- افزایش و کاهش وزن، تناسب اندام
- یک مجموعه کامل برای تمرین کودکان
- کار با فیزیوتراپی
- تمرینات Sworkit خود را با Google Fit همگام سازی کنید.


آپدیت نسخه Sworkit Fitness – Workouts & Exercise Plans App 10.11.2 اندروید
- Bug fixes and performance improvements
خواندن ادامه مطلب

اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

sworkitapp.sworkit.com

تاریخ بروزرسانی:

20 آذر 1400

آخرین ورژن:

10.11.2

حجم:

46 - 78 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 5.0+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید یا ایراد


برنامه تمرینی تناسب اندام Sworkit Sworkit Fitness – Workouts & Exercise Plans App تصاویر

دانلود Sworkit Fitness – Workouts & Exercise Plans App اندروید دانلود Sworkit Fitness – Workouts & Exercise Plans App اندروید دانلود Sworkit Fitness – Workouts & Exercise Plans App اندروید دانلود Sworkit Fitness – Workouts & Exercise Plans App اندروید دانلود Sworkit Fitness – Workouts & Exercise Plans App اندروید
پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.