Avia Weather - METAR & TAF
4.7
3530

Avia Weather - METAR & TAF

هواشناسی مخصوص خلبان ها

دانلود Avia Weather - METAR & TAF v3.2.1 برنامه هواشناسی مخصوص خلبان ها اندروید

نسخه کامل و آنلاک شده برنامه با تمام امکانات در دسترس


برنامه

Avia Weather - METAR & TAF

یک برنامه هواشناسی ساده و قابل اعتماد برای خلبانان و علاقمندان به هوا و فضا می باشد. اطلاعات درباره آب و هوای فعلی بیش از 9500 فرودگاه در سراسر جهان را شامل می شود. باد باند به طور خودکار بر اساس METAR کنونی محاسبه می شود. خلبان می توانید به راحتی با یک ویجت اطلاعات مورد نیاز خود درباره آب و هوا را ببیند. ایستگاه های آب و هوایی جدید می تواند در سراسر جهان نام فرودگاه یا شهر را توسط ICAO یا IATA-Codes پیدا کند.

برنامه هواشناسی قابل اعتماد و ساده برای خلبانان و علاقه مندان به هوافضا. METAR-Reader METAR های فعلی بیش از 9500 فرودگاه در سراسر جهان را رمزگشایی و ارائه می کند. نه بیشتر و نه کمتر. یک کدگذاری رنگی ساده امکان طبقه‌بندی سریع بر اساس شرایط VFR یا IFR را فراهم می‌کند - به عنوان یک گزینه حتی توسط دولت رنگ ناتو. علاوه بر این، پیش‌بینی‌های آب‌وهوای فعلی TAF بازیابی شده و به وضوح به صورت رمزگشایی نمایش داده می‌شوند.

اجزای باد متقابل باند به طور خودکار بر اساس METAR فعلی محاسبه می شوند. ویجتی که می تواند برای نمایش METAR رمزگشایی شده یا METAR / TAF خام پیکربندی شود نیز موجود است.

ایستگاه های هواشناسی جدید را می توان در سراسر جهان با کدهای ایکائو یا یاتا، نام فرودگاه یا شهر پیدا کرد. آنها را می توان در گروه های تعریف شده توسط کاربر سازماندهی کرد - e. g. برای رایج ترین مسیرها یا فرودگاه های جایگزین شما. علاوه بر این، یک گروه با مدیریت خودکار همیشه ایستگاه های آب و هوای اطراف را ارائه می دهد.

برخی از ویژگی های برنامه Avia Weather - METAR & TAF اندروید :


- شامل 9500 فرودگاه از سراسر جهان
- رابط کاربری ساده
- دارای ویدجت
- نمایش وضعیت با رنگ


آپدیت نسخه Avia Weather - METAR & TAF 3.2.1 اندروید
NEW: Added Avia Weather Professional subscription as alternative purchase option to unlock all add-on features, including sync, at once.

Bugfix: Fixed several cases where the decoding would fail because of non-standard format of the raw METAR/TAF text.
خواندن ادامه مطلب

اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

com.mytowntonight.aviationweather

تاریخ بروزرسانی:

25 مهر 1401

آخرین ورژن:

3.2.1

حجم:

8 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 5.0+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید یا ایراد


لینک (های) دانلود Avia Weather - METAR & TAF

هواشناسی مخصوص خلبان ها Avia Weather - METAR & TAF تصاویر

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.