Mobile Legends: Adventure
4.4
12260

Mobile Legends: Adventure

ماجراجویی افسانه های موبایل

دانلود Mobile Legends: Adventure v1.1.446 بازی ماجراجویی افسانه های موبایل اندروید + مود

Mobile Legends: Adventure v1.1.446 + Mod Dumb Enemy – آخرین ورژن بازی نقش آفرینی افسانه های موبایل اندروید
نسخه اصلی + نسخه مود شده

ویدیوی معرفی و تریلر Mobile Legends: Adventure

Mobile Legends: Adventureیک بازی نقش آفرینی از استودیوی بازیسازی Moonton می باشد که در گت اندروید بصورت رایگان منتشر شده است که با نقشه جهانی عظیم و داستان هایی از قهرمانان می باشد. تیم خود را مستقر کنید تا قهرمانانتان بصورت خودکار برای شما نبرد کنند تا پاداش و منابع عالی کسب کنید. به این ماجراجویی فوق العاده بپیوندید و از بین استراتژی های فراوان یکی را انتخاب کنید و با انتخاب از بین ده ها قهرمان با 6 قدرت مختلف مبارزه کنید. با استفاده از استراتژی منحصر به فرد خود نبرد کنید و نمادها و تجهیزات خود را جمع آوری کنید. انواع نبردها در انتظار شما هستند پس قدرت خود را به چالش بکشید و با روسای قوی تر مبارزه کنید و بدین ترتیب مراحل را با موفقیت یکی پس از دیگری پشت سر بگذارید. برای به چالش کشیدن بازیکنان دیگر وارد میدان نبرد شوید و با بازیکنان دیگر از سراسر جهان مبارزه کنید. با دوستان خود یک اتحاد ایجاد کنید و روسای اتحادهای دیگر را با همدیگر به چالش بکشید. پس به ماجراجویی در سرزمین جادو بپردازید و افسانه ها را باز کنید و در جنگ ابدی تاریکی و نور شرکت کنید.

Mobile Legends: Adventure یک بازی مبارزاتی نوبتی است که در آن بازیکنان تیمی با پنج شخصیت مختلف تشکیل می دهند و دشمنان پیش رو را از بین می برند. هر شخصیت دارای نقش ها، موقعیت ها و نقاط قوت متفاوتی است تا در خطوط مناسب قرار گیرد. در عین حال، قدرت آنها را می توان به مرور زمان برای مقابله با دشمنان قوی تر، به خصوص در حالت PVP افزایش داد.

بازی Mobile Legends Adventure اندروید


از جهان در برابر هرج و مرج و گناهان محافظت کنید


در Mobile Legends: Adventure، داستان مربوط به سرزمین طلوع است که توسط شیطان تهدید می شود. سرزمین سپیده دم توسط یک خدای عالی که نمادی از خلقت و شکوفایی است ایجاد شد، اما با گذشت زمان، شر ظهور می کند. آن‌ها می‌خواهند هر چه داریم را ببرند و هر چیزی را که به سراغشان می‌آیند بسوزانند. بنابراین سرزمین طلوع با نابودی اجتناب ناپذیری روبرو است و تنها راه مبارزه با آن جمع آوری قهرمانانی با قدرت های قوی است.

بازیکنان یک تیم را کنترل می کنند و در نبردها برای محافظت از سرزمین طلوع شرکت می کنند و این نبردها کاملاً بر عنصر تاکتیکی متمرکز است. به طور خاص، بازیکنان استراتژی‌های متفاوتی را از شخصیت‌هایی که کنترل می‌کنند ایجاد می‌کنند و از پتانسیل آن‌ها استفاده می‌کنند. پیروزی تنها زمانی ایجاد می شود که تمام دشمنان به طور کامل نابود شوند و شما نقش یک ناظر را داشته باشید و تصمیمات مهمی را در بازی بگیرید.

غلبه بر نبردهای چالش برانگیز


همانطور که برای رفتن به نبرد رسمی در Mobile Legends: Adventure آماده می شوید، باید تیم خود را از شخصیت های خود بسازید. بازی سه خط ارائه می دهد و به پنج شخصیت اجازه می دهد تا به طور همزمان به نبرد بپیوندند. در عین حال، هر خط فقط می تواند حداکثر 2 کاراکتر داشته باشد، بنابراین شما می توانید کاراکترهای مورد نظر خود را اضافه کنید و معمولاً هر خط با یک نوع کاراکتر مرتبط است. به عنوان مثال، معمولاً شخصیت هایی با توانایی های دفاعی در وهله اول قرار خواهند گرفت.

ترکیب دشمن نیز بر انتخاب موقعیت شخصیت در بازی های PVE تأثیر می گذارد. شما ویژگی های شکل گیری دشمن را می دانید و شخصیت های آسیب پذیر باید تا آخرین خط عقب نشینی کنند. پس از تکمیل فرآیند انتخاب، می توانید سطح را شروع کرده و حالت خودکار را روشن کنید تا نبرد به طور خودکار رخ دهد. همچنین نوار انرژی شخصیت از طریق فرآیند حمله کامل می شود و به شما امکان می دهد از توانایی منحصر به فرد آنها استفاده کنید.

وقتی شخصیتی واجد شرایط استفاده از توانایی ویژه باشد، بازیکن نور اطراف پرتره خود را می بیند و شما می توانید برای فعال کردن مهارت، روی پرتره ضربه بزنید. مهارت‌های هر شخصیت اغلب متفاوت است، بنابراین باید در فرآیند استفاده از قدرت شخصیت به وضوح یاد بگیرید. در عین حال، اگر در طول بازی از حالت خودکار استفاده کنید، مطمئناً شخصیت به طور خودکار بدون پیروی از هیچ تاکتیکی از مهارت ها استفاده می کند.

شخصیت های قدرتمند را جمع آوری کنید


هنگامی که یک بازی استراتژیک مانند Mobile Legends: Adventure را تجربه می کنید، باید جوخه های قوی را با شخصیت های جدید به روز کنید. قدرت دشمن در طول زمان تغییر خواهد کرد، بنابراین شما باید راهی برای مبارزه با آنها پیدا کنید. در عین حال، پس از احضار شخصیت های جدید، باید با ارتقاء سطح و ارائه بهترین تجهیزات، به افزایش قدرت آنها ادامه دهید. با یک بازی مبارزه ای نوبتی مفید است.

وقتی از قدرت خود اطمینان دارید، نبردهای چالش برانگیز PVP را از دست ندهید. مکانیک مبارزات همچنان مانند PVE است، اما برخی تغییرات نیاز به توجه بازیکنان دارد. قدرت دشمن غیرقابل پیش‌بینی خواهد بود و البته شما فقط از طریق ویژگی می‌توانید آرایش را ترتیب دهید زیرا آرایش دشمن دیده نمی‌شود. در عین حال، نبردهای PVP اغلب شدیدتر از PVE خواهند بود.

بازیکنان به سرزمین طلوع سفر می کنند و وظیفه محافظت از آن در برابر شر را بر عهده می گیرند:
بازیکنان همراهان قهرمانانی با قدرتی چشمگیر خواهند داشت و تیمی را تشکیل می دهند تا دشمنانی را که می بینند نابود کنند.
در حالت PVE می‌توانند شکل‌گیری دشمن را ببینند و تاکتیک‌های مناسبی در چیدمان آرایش‌ها و استفاده از قدرت ایجاد کنند.
این بازی یک حالت خودکار را به بازیکنان ارائه می دهد که در آن شخصیت ها می توانند به طور خودکار حمله کنند و مهارت های ویژه نیز در صورت واجد شرایط بودن استفاده می شود.
شخصیت هایی با ویژگی ها و قدرت حمله متفاوت دارای خط مشخصی خواهند بود و باید به مرور زمان قدرت آنها را افزایش دهید.
در نبردهای PVP، بازیکنان به استراتژی‌های حمله مناسب با شخصیتی که دارند فکر می‌کنند، زیرا شکل و قدرت دشمن را نمی‌دانند.

برخی از ویژگی های بازی Mobile Legends: Adventure اندروید :


- کسب منابع عالی
- گیم پلی آرامش بخش
- نبرد قهرمانان بصورت خودکار
- انتخاب از بین استراتژی های فراوان
- جمع آوری نمادها و تجهیزات
- دهها قهرمان از 6 قدرت مختلف
- شامل انواع مراحل بی پایان و چالشی
- به چالش کشیدن کشیدن بازیکنان از سراسر جهان
- ایجاد یک اتحاد با دوستان خود
- باز کردن افسانه ها


آموزش دانلود Mobile Legends: Adventure:

برای دانلود Mobile Legends: Adventure و نصب آن از سایت گت اندروید، مراحل زیر را دنبال کنید:

  1. وارد سایت گت اندروید شده و از بخش جستجو عبارت "Mobile Legends: Adventure" را تایپ کنید
  2. بر روی گزینه جستجو کلیک کنید تا آخرین نسخه برنامه Mobile Legends: Adventure برای شما نمایش داده شود.
  3. بر روی آیکون یا نام برنامه کلیک کنید تا وارد صفحه مربوط به برنامه شوید.
  4. در داخل صفحه روی گزینه "دانلود فایل نصبی اصلی با لینک مستقیم" کلیک کنید.

  5. مراحل نصب

  6. پس از اتمام دانلود ، روی گزینه نصب کلیک کنید.
  7. منتظر بمانید تا مراحل نصب به اتمام برسد.
  8. برنامه را اجرا کنید.
تغییرات نسخه جدید Mobile Legends: Adventure 1.1.446 اندروید

1. Legendary Hero - Singularity Lunox
Type: Hybrid (Order + Chaos)
Class: Support
Embarking on a new journey, Lunox taps into her foes' power to retaliate!
2. Her exclusive chapter, Through the Dreamscape unlocks! Confronted by the Outriders' relentless onslaught, Lunox opts for daring actions that could be the Land of Dawn's last hope.
3. Her exclusive "Eternal Oath" event is now available. Use Eternal Scrolls to summon her, along with massive resource rewards!

خواندن ادامه مطلب

اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

com.moonton.mobilehero

تاریخ بروزرسانی:

8 فروردین 1403

آخرین ورژن:

1.1.446

حجم:

159 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 4.4+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید یا ایراد


ماجراجویی افسانه های موبایل Mobile Legends: Adventure تصاویر

دانلود بازی Mobile Legends Adventure اندروید دانلود بازی Mobile Legends Adventure اندروید
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.