قابلیت Close Friends یا دوستان صمیمی در اینستاگرام چیست؟

نویسنده: mjomrani | 19547 بازدید
2 اردیبهشت 1399

یکی از قابلیت های جدید اینستاگرام که توانسته طرفداران زیادی پیدا کند قابلیت Close Freinds است که کاربرد اصلی آن در بخش استوری اینستاگرام است. در واقع به کمک این قابلیت میتوانید استوری های خود را برای افرادی خاص که همان

Close Friends یا دوستان صمیمی اینستاگرام

شما هستند بفرستید. با این کار بازدید بعضی از استوری های خود را محدود میکنید تا فقط افراد خاصی بتوانند آن ها را ببینند. برای اینکه بتوانید از این قابلیت استفاده کنید وارد اینستاگرام میشوید و طبق عکس زیر روی Close Friends کلیک میکنید و Get Started را بزنید.
قابلیت Close Friends در اینستاگرام چیست؟


حال در این قسمت لیستی از دنبال کننده هایتان را میبینید. کافی است در مقابل اسم هر کدام روی Add کلیک کنید تا به لیست شما اضافه شوند. برای سریع تر شدن کار میتوانید از آیکون جست و جو در بالای صفحه استفاده کنید. اگر خواستید شخصی را به لیست خود اضافه کنید که جزو فالور های شما نبود هم میتوانید از آیکون جست و جو استفاده کنید.
قابلیت Close Friends در اینستاگرام چیست؟


برای حذف کردن کسی از لیست خود هم کافی است روی Remove کلیک کنید. حال برای اینکه بتوانید از این قابلیت استفاده کنید وارد بخش استوری میشود و بعد از انتخاب استوری مورد نظر در قسمت Close Friends گزینه ی Share را بزنید تا این استوری برای دوستان نزدیک شما فرستاده شود.
قابلیت Close Friends در اینستاگرام چیست؟


اگر استوری شخصی را باز کردید و در کنار تصویر گزینه ی Close Friend بود یعنی شما جزو دوستان نزدیک او هستید. یک راه دیگر فهمیدن اینکه جزو دوستان نزدیک شخصی هستیم یا خیر این است که استوری های شخص مورد نظر با یک دایره سبز رنگ به دور پروفایل شخص نمایش داده میشود.
قابلیت Close Friends در اینستاگرام چیست؟

بیشتر بخوانید:

دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.