Six Pack in 30 Days
4.9
554

Six Pack in 30 Days

ساخت سیکس پک در یک ماه
ورژن1.1.1 توسط Leap Fitness Group
بیش از 100 میلیون نصب در گوگل پلی
مناسب 12 سال به بالا

دانلود Six Pack in 30 Days v1.1.1 Pro برنامه ساخت سیکس پک در یک ماه اندروید

نسخه کامل Pro با تمام امکانات در دسترس

آیا می خواهید چربی شکم خود را از بین ببرید و شکم شش تکه (سیکس پک) داشته باشید؟ با برنامه تمرینی فوق العاده

Six Pack in 30 Days

موثر که بیش از 100 میلیون بار توسط کاربران در گوگل پلی نصب شده است ، شکم خود آب کرده و سیکس پک بسازید. تمرینات برای تمامی سطوح مناسب هستند و می توانید به راحتی آن ها را در خانه یا هر جا و در هر زمان انجام دهید. فقط چند دقیقه در روز برای بدست آوردن عضلات شکمی که آرزویش را داشتید وقت بگذارید.

💪 برنامه تمرینی با سطوح مختلف
کاهش چربی شکم و ساخت سیکس پک : این 3 سطح از برنامه های تمرینی به شما کمک می کند تا چربی شکم را از بین ببرید و عضلات شکم را قدم به قدم بسازید. چه مبتدی باشید و چه حرفه ای، می توانید تمرینات مناسب خود را بیابید. هر روز تمرینات مختلفی برای رسیدن به وزن ایده آل و از بین بردن چربی های شکمی شما وجود دارد.

🏆 30 روز روال تمرینی
زمانی که یک هدف مشخص تعیین کنید، زودتر به نتایج شگفت انگیزی دست خواهید یافت. Six Pack in 30 Days

برنامه ساخت سیکس پک در یک ماه اندروید

به شما کمک می کند تا با ارائه برنامه های تمرینی منظم و علمی 30 روزه، اهداف ورزشی را تعیین کنید. این تمرینات می تواند به شما در سوزاندن چربی شکم و همچنین تقویت عضلات شکم کمک کند. شدت ورزش به تدریج افزایش می یابد، بنابراین می توانید به راحتی ورزش را به یک عادت روزانه تبدیل کنید.

🏠 مربی شخصی شما در خانه
آیا استخدام مربی شخصی خیلی گران است؟ وقت ندارید به باشگاه بروید؟ Six Pack in 30 Days مربی شخصی شما در خانه است. بر اساس اصل تمرین مداری با شدت بالا، این تمرینات به اندازه تمرینات بدنسازی موثر هستند.

🎥 راهنمای انیمیشن و ویدیو
نرم افزار Six Pack in 30 Days از نظر علمی ثابت شده است که به تقویت تمام عضلات شکم شما کمک می کند. با انیمیشن ها و راهنماهای ویدیویی، می توانید مطمئن شوید که هر تمرین را ایمن و موثر انجام می دهید.

⭐ ویژگی ها
- برنامه های تمرینی 30 روزه برای ساخت شکم شش تکه و بدن قوی تر
- تمرین شگفت انگیز برای مدیریت وزن و عضله سازی
- افزایش شدت ورزش بصورت گام به گام
- سفارشی کردن یادآورهای تمرینات شما
- ثبت خودکار پیشرفت های آموزشی
- مناسب برای همه افراد مبتدی، حرفه ای، مردان، زنان، نوجوانان و سالمندان

🏡 تمرین در منزل
چند دقیقه در روز را برای داشتن شکم شش تکه با تمرین در خانه اختصاص دهید. بدون نیاز به تجهیزات ورزشی، فقط از وزن بدن خود برای تمرین در خانه استفاده کنید.

🔥 چربی سوزی شکم
این برنامه دارای تمرینات چربی سوزی شکم، تمرین اصلی، تمرین کاهش چربی شکم است. ثابت شده است که این تمرینات چربی سوزی شکم، تمرین اصلی، تمرین کاهش چربی شکم به ساخت عضلات شکم کمک می کند. با تمرین اصلی خود عرق کنید و با تمرین، چربی شکم را از بین ببرید!

👌تمرین خانگی بدون تجهیزات
شما می توانید از این برنامه تمرین خانگی در هر مکانی استفاده کنید، زیرا همه این تمرینات خانگی بدون نیاز به تجهیزات هستند.

😎 تمرینات خانگی برای آقایان
آیا می خواهید تمرینات خانگی موثر برای مردان انجام دهید؟ ما تمرینات خانگی مختلفی را برای آقایان ارائه می دهیم. ثابت شده است که تمرینات خانگی برای مردان به شما کمک می کند در مدت زمان کوتاهی شکم شش تکه داشته باشید. شما بهترین برنامه تمرینی برای آقایان را در خانه پیدا خواهید کرد.

💦 تمرینات چربی سوزی
بهترین تمرینات چربی سوزی برای فرم بدن بهتر. با تمرینات چربی سوزی کالری بسوزانید تا بهترین نتیجه را بگیرید.

🗓 مربی تناسب اندام
تمامی تمرینات توسط مربی تناسب اندام حرفه ای طراحی شده است. راهنمای تمرین در طول تمرین، درست مانند داشتن یک مربی تناسب اندام شخصی در جیب شماست.

خواندن ادامه مطلب
اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

sixpack.sixpackabs.absworkout

تاریخ بروزرسانی:

جمعه 8 بهمن 1400

آخرین ورژن:

1.1.1

حجم:

14 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 5.0+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید یا ایراد

تصاویر Six Pack in 30 Days

دانلود برنامه Six Pack in 30 Days اندروید دانلود برنامه Six Pack in 30 Days اندروید دانلود برنامه Six Pack in 30 Days اندروید دانلود برنامه Six Pack in 30 Days اندروید دانلود برنامه Six Pack in 30 Days اندروید دانلود برنامه Six Pack in 30 Days اندروید دانلود برنامه Six Pack in 30 Days اندروید دانلود برنامه Six Pack in 30 Days اندروید
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.