Titan - Home Workout & Fitness
4.7
1958

Titan - Home Workout & Fitness

بدنسازی در خانه بدون وسیله

دانلود نرم افزار بدنسازی در خانه بدون وسیله اندروید Titan - Home Workout & Fitness v3.5.6 [Pro]

نسخه کامل و Mod شده با تمام امکانات در دسترس

دانلود نرم افزار بدنسازی در خانه بدون وسیله اندروید Titan - Home Workout & Fitness یکی از بهترین برنامه های بدنسازی و کاهش وزن در منزل بدون نیاز به تجهیزات بدنسازی می باشد که به سوزاندن کالری و چربی سوزی شما کمک می کند

با

دانلود نرم افزار بدنسازی در خانه بدون وسیله اندروید

مثل تیتان قوی باشید! عضله به دست آورید، وزن کم کنید، شگفت انگیز به نظر برسید:
★ برنامه های تمرین شخصی - فقط 15 دقیقه در روز
★ نتایج سریع - تغییرات را در 1 هفته مشاهده کنید
★ آموزش های تطبیقی ​​- با توجه به احساسات شما
★ حداکثر قدرت و استقامت خود را افزایش دهید
★ تمرین در خانه - تمرین وزن بدن بدون تجهیزات
★ کاهش وزن بدون رژیم - تمرین کاهش وزن، سوزاندن کالری، سوزاندن چربی
★ تمرین عضلات شکم شش تکه - شش بسته را در 30 روز دریافت کنید
★ بازوهای قوی - تمرین بازو، ورزش عضله دوسر
★ تمرینات پا - پاهای قوی، تمرین باسن
★ افزایش قد - افزایش قد، بهبود وضعیت بدن
★ اجرا 5K - در حال اجرا مربی به 5K، شروع به دویدن
Titan - Home Workout Fitness Apk


با دانلود برنامه بدنسازی در خانه بدون وسیله برای پیشی گرفتن از توانایی های فیزیکی خود، به دست آوردن عضلات و قدرت باورنکردنی آماده شوید.

ما برنامه‌های تمرینی مجنون کالیستنییک را آماده کرده‌ایم که به شما قدرت و استقامت فوق‌العاده می‌دهد:


★ 100 Pull Ups Workout - به شما قدرت عملکردی می دهد، قد را افزایش می دهد، وضعیت بدنی را بهبود می بخشد، کمر و مرکز بدن شما را مشخص می کند.
★ 150 تمرین شیب سه سر بازو - توده فوقانی بدن و افزایش قدرت را ارائه می دهد
★ 200 Push Ups Workout - بازوهای قوی، قفسه سینه حجیم، افزایش تعریف عضله کل بدن و قدرت عملکردی می دهد.
★ 300 تمرین دراز نشست - چربی های شکم را بدون تجهیزات، شکم صاف و شش بسته کامل در 30 روز از بین ببرید
★ 500 تمرین اسکوات - افزایش قدرت و قدرت کلی با تمرینات طراحی شده ویژه برای تمرینات پایین تنه
★ تمرین طناب پرش - کالری بسوزانید، وزن کم کنید و استقامت خود را به اوج برسانید
★ دویدن 5K - مربی دویدن شخصی شما تا 5K، شروع به دویدن از 0 تا 5K کنید، وزن کم کنید و استقامت خود را افزایش دهید، یک دونده حرفه ای شوید. دویدن اینتروال برای دونده مبتدی و دونده حرفه ای خوب است.
★ تمرین پلانک - کاهش وزن در 15 دقیقه در روز، سوزاندن چربی شکم با تمرین پلانک

تمرینات خانگی برای مردان - تمرینات وزن بدن


آیا می خواهید تمرینات خانگی موثر برای مردان داشته باشید؟ ما تمرینات خانگی مختلفی را برای مردان ارائه می دهیم تا در خانه تمرین کنند. ثابت شده است که تمرینات خانگی برای مردان به شما کمک می کند شکم شش تکه داشته باشید، قدرت عضلات را در مدت زمان کوتاهی افزایش دهید. تمرین خانگی برای مردان را خواهید یافت که برای شما مناسب تر است. اکنون تمرینات خانگی ما برای مردان را امتحان کنید!

همچنین ببینید : Home Workout - No Equipment Premium برنامه تمرین بدنسازی در خانه اندروید

بازوهای قوی - تمرین بازوها


پوش آپ تمرینات عالی برای بازوها هستند. با تمرینات خانگی ما سینه ای حجیم و بازوهای قوی داشته باشید. ورزش های خانگی به شما کمک می کند قدرت بازوها و سایز عضلات دوسر را افزایش دهید. بدون نیاز به تجهیزات، تمام تمرینات را می توان با وزن بدن در خانه انجام داد.

تمرینات پا - پاهای قوی، تمرین باسن


اسکات ورزش های عالی برای پاها و باسن است. فقط با ۷ دقیقه تمرین در روز پاهای زیباتری داشته باشید! تمرینات کوتاه و موثر پا که در کمترین زمان به شما عضله پا می بخشد.

کاهش وزن - تمرینات چربی سوزی. شش بسته را در 30 روز دریافت کنید


آیا می خواهید وزن کم کنید، کالری بسوزانید، چربی شکم را کم کنید، شکمی صاف و شکم شش تکه کامل داشته باشید؟ با دانلود نرم افزار بدنسازی در خانه بدون وسیله برای گوشی های اندروید ، بهترین تمرینات چربی سوزی و تمرینات کاهش وزن برای فرم بهتر بدن را در اختیار خواهید داشت . با تمرینات چربی سوزی پلانک و تمرین عضلات شکم شش تکه کالری بسوزانید. با دویدن و طناب پریدن ترکیب کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید. شما کالری و چربی بدن را می سوزانید، شش پک کامل را در 30 روز دریافت خواهید کرد.

افزایش قد - افزایش قد و بهبود وضعیت بدن


کشش ها تمرینات موثری برای افزایش قد برای بهبود وضعیت بدن و کمک به رشد قد شما هستند. اگر می خواهید قد بلندتر شوید و قد را افزایش دهید، تمرین افزایش قد را امتحان کنید - کشش بالا.

مربی شخصی - مربی تمرین و تناسب اندام


این تمرینات برای مردان و زنان، مبتدیان و حرفه ای ها مناسب است. آیا می خواهید عضله به دست آورید، وزن کم کنید، قدرت و استقامت خود را افزایش دهید؟ بر اساس برنامه سطح تناسب اندام شما، برنامه تمرینی شخصی شما را که فقط برای شما طراحی شده است ایجاد می کند. ما کمک خواهیم کرد تا در مدت زمان کوتاهی به اهداف شما دست یابید.

نتایج سریع - تمریناتی که واقعا کار می کنند


به دنبال تمرین هایی هستید که واقعاً کارساز باشند؟ برنامه های تمرینی موثر ایجاد شده توسط مربیان حرفه ای تناسب اندام به شما کمک می کند تا بعد از 1 هفته نتایج را ببینید!

مثل تیتان قوی باشید! این مجموعه تمرینی در مدت زمان کوتاهی قدرت و استقامت شما را افزایش می دهد. همین حالا شروع کنید و اندامی عالی داشته باشید که همیشه می خواستید!

بر اساس نتایج شما، سیستم برنامه تمرینی شخصی ایجاد می کند. بنابراین، تمام تمرینات راحت و موثر خواهند بود!

تایتان تمرین شامل برنامه های آموزشی زیر است:

100 تمریک کششی


کشش یک تمرین ترکیبی است که بر 3 ناحیه اصلی بدن شما تأثیر می گذارد. قفسه سینه، بازوها (دو سر و سه سر)، و پشت. کشش به شما قدرت عملکردی می دهد، وضعیت بدنی شما را بهبود می بخشد، کمر شما را مشخص می کند و به قلب شما کار می کند.

150 شیب


شیب میله باعث افزایش توده بالای بدن و افزایش قدرت می شود که عمدتاً به دلیل مکانیک منحصر به فرد حرکت است. دیپ ها با هدف قرار دادن چندین لایه از گروه های عضلانی بالاتنه به تقویت قدرت کمک می کنند.

200 Pushup


فشار آپ یک ورزش معمولی کالیستنیکی است که در وضعیت مستعد با بالا و پایین بردن بدن با استفاده از بازوها انجام می شود. فشار-آپ قدرت عملکردی را افزایش می دهد، سیستم قلبی عروقی شما را تقویت می کند، تعریف عضلات کل بدن را افزایش می دهد، وضعیت شما را بهبود می بخشد و از شانه ها و کمر در برابر آسیب محافظت می کند.

500 اسکات


اسکات یک ورزش ترکیبی و تمام بدن است که عمدتاً عضلات ران، باسن و باسن، عضله چهار سر ران رانی، همسترینگ و همچنین تقویت استخوان‌ها، رباط‌ها و وارد کردن تاندون‌ها را در سرتاسر پایین بدن تمرین می‌دهد. اسکات یک تمرین حیاتی برای افزایش قدرت و اندازه پاها و همچنین توسعه قدرت مرکزی بدن محسوب می شود. اسکات قدرت کل بدن و عضلات را افزایش می دهد، قدرت مرکزی بدن را افزایش می دهد، به چربی سوزی و بهبود گردش خون کمک می کند، انعطاف پذیری را افزایش می دهد و از آسیب دیدگی جلوگیری می کند، شکم، پاها و باسن شما را تقویت می کند.

شکم شش تکه


Titan - Home Workout & Fitness بهترین برنامه برای تمرین داشتن سیکس پک. با این تمرین عضلات شکم بسیار کارآمد، عضلات شکم را از فولاد بسازید!

60 دقیقه بدوید


همه می‌دانند که دویدن راهی عالی برای خوش فرم شدن است، اما می‌تواند تقریباً برای تمام اعضای بدن شما مفید باشد و خلق و خوی شما را بالا ببرد. دویدن استرس را از بین می برد، سلامتی شما را بهبود می بخشد، از بیماری جلوگیری می کند. دویدن یکی از بهترین ورزش ها برای کاهش یا حفظ وزن ثابت است. دویدن فوق العاده برای بدن، ذهن و روح مفید است. متوجه خواهید شد که حتی دویدن های کوتاه می تواند باعث شود شما احساس انرژی بیشتری داشته باشید، تمرکز بیشتری داشته باشید و بهتر بتوانید از همه چیزهایی که زندگی ارائه می دهد لذت ببرید.

15 دقیقه در پلانک


پلانک یک تمرین قدرتی ایزومتریک است که شامل حفظ موقعیتی مشابه با فشار بالا برای حداکثر زمان ممکن است. پلانک شکم، پشت و شانه ها را تقویت می کند. اگر می خواهید بازوها و عضلات شکم خود را تقویت کنید، پلانک یکی از موثرترین حرکات است. پلانک برای چربی سوزی به خصوص چربی های شکم بسیار موثر است. می تواند به شما کمک کند از شر لایه های چربی دور شکم، کمر، فرم دادن به باسن، تسکین درد در کمر و سرعت بخشیدن به متابولیسم خود کمک کنید.

پرش با طناب


پرش با طناب یک تمرین فوق العاده کارآمد، یکی از بهترین تمرینات قلبی و HIIT (تمرینات تناوبی با شدت بالا) است. این یک راه موثر برای آب کردن چربی شما است. پرش از ورزش در مقایسه با دویدن کالری بیشتری می سوزاند و به تقویت عضلات کمک می کند. پرش باعث بهبود حرکت پا، تعادل، هماهنگی و چابکی می شود. بیشتر دوندگان و سایر ورزشکاران برای تمرین طناب می پرند. طناب پرش یک تمرین برای تمام بدن می دهد. مخصوصاً برای تقویت و رشد عضلات ران، ساق پا و ساق پا عالی است. به طور همزمان روی شکم و بازوها نیز کار می کند. تمام چیزی که تمرین پرش نیاز دارد یک طناب پرش است که می تواند در کیف یا کیف دستی شما جا شود و برای سفر مناسب باشد. بنابراین، هرگز نباید تمرین خود را از دست بدهید. تنها چیزی که نیاز دارید یک طناب و یک منطقه باز برای سوزاندن کالری است، و شما می توانید به آن بروید.

همین حالا Titan - Home Workout & Fitness را نصب کنید و شروع کنید و اندامی عالی داشته باشید که همیشه می خواستید!


آموزش دانلود Titan - Home Workout & Fitness:

برای دانلود Titan - Home Workout & Fitness و نصب آن از سایت گت اندروید، مراحل زیر را دنبال کنید:

  1. وارد سایت گت اندروید شده و از بخش جستجو عبارت "Titan - Home Workout & Fitness" را تایپ کنید
  2. بر روی گزینه جستجو کلیک کنید تا آخرین نسخه برنامه Titan - Home Workout & Fitness برای شما نمایش داده شود.
  3. بر روی آیکون یا نام برنامه کلیک کنید تا وارد صفحه مربوط به برنامه شوید.
  4. در داخل صفحه روی گزینه "دانلود فایل نصبی اصلی با لینک مستقیم" کلیک کنید.

  5. مراحل نصب

  6. پس از اتمام دانلود ، روی گزینه نصب کلیک کنید.
  7. منتظر بمانید تا مراحل نصب به اتمام برسد.
  8. برنامه را اجرا کنید.
تغییرات نسخه جدید Titan - Home Workout & Fitness 3.5.6 اندروید

What's New:
Fixed exercise videos and leaderboard issues

خواندن ادامه مطلب

اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

com.powerups.titan

تاریخ بروزرسانی:

3 بهمن 1401

آخرین ورژن:

3.5.6

حجم:

16 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 4.4+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید یا ایراد


لینک (های) دانلود Titan - Home Workout & Fitness

بدنسازی در خانه بدون وسیله Titan - Home Workout & Fitness تصاویر

دانلود نرم افزار بدنسازی در خانه بدون وسیله اندروید دانلود برنامه Titan Home Workout اندروید دانلود برنامه Titan Home Workout اندروید دانلود برنامه Titan Home Workout اندروید دانلود برنامه بدنسازی در خانه بدون وسیله اندروید
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.