امروز : یکشنبه، 5 خرداد 1398
» » » » دانلود P4P 7 Minuten Training PRO 1.5.0 برنامه سوزاندن کالری و چربی شکم اندروید

دانلود P4P 7 Minuten Training PRO 1.5.0 برنامه سوزاندن کالری و چربی شکم اندروید

1396.12.16 omid 3825 بازدید 0 نظر گوگل پلی

P4P 7 Minute Workout PRO
P4P 7 Minuten Training PRO v1.5.0 Paid یک مربی ورزشی کامل 7 دقیقه ای برای شمایی است که دوست دارید چربی های خود را سوزانده و آنها را آب کنید. آیا شما برای سوزاندن حداکثر کالری در حداقل زمان آماده هستید؟ همه‌ی آنها فقط ۷ دقیقه طول می‌کشد! آیا تا کنون فکر کرده‌اید که تمام کارهای بدن‌تان را یا سوزاندن حداکثر کالری و دستیابی به نتایج مورد نظر خود را فقط در دقیقه 7 انجام دهید؟ علم behind 7 Minutes نه تنها می گوید که چنین چیزی ممکن است، بلکه آن را یکی از بهترین روش‌ها تا کنون می‌داند!
بیشتر همیشه به معنای بهتر بودن نیست. حتی خوردن غذای سالم زیاد هم می تواند برای بدن مضر باشد. استرس زیاد بر بدن در دراز مدت برای بدن بسیار مضر خواهد بود. این اپ برای دستیابی به حداکثر نتیجه مناسب است و سلامت شما را بهینه سازی می کند. برای دستیابی به تناسب اندام تان، عزم تان را از دست ندهید. و با این اپ حداکثر پتانسیل خود را بدست آورید. با این اپ، روش تمرین خود را انتخاب کنید. همش به خودتان بستگی دارد. فرقی نمی کند می خواهید بالاتنه، پاین تنه، بازو باشد. با تجسم تمامی گروه های ماهیچه تان، تمامی جنبه های تمرین های خود را یاد بگیرید. این اپ انقلابی را در شیوه تمرین ارائه نموده است. پیشرفت چربی سوزی خود را دنبال کنید و نتایج آن را در این اپ نظارت کنید.

برخی از ویژگی‌های برنامه P4P 7 Minuten Training PRO اندروید :
- انگیزه روزانه
- دستاوردها
- تمرین سفارشی
- ثبت فعالیت
- ویدئوهای ورزشی
- آموزش های ویدئویی
- جزئیات تمرین
- راهنمایی های تناسب اندام
- ردیاب وزن
- کاربرد اسان با نمودار ها برای بررسی میزان پیشرفت.تغییرات نسخه جدید :
• MINOR BUGS FIXED
As always, we ask you to report any BUG via email to support@passion4profession.net, before leaving any negative reviews. We will be happy to reply as quickly as possible and fix any BUG that you report to us. We work hard to give you the best product possible, because working out should be a pleasure